Владислав Погорілий увійшов до символічного клубу ім. імені Анатолія Коновалова, отримав нагороду від вболівальників.
Це перший гравець вінницького “Локомотива”, який оформив хет-трик у 1958 році.
До речі, також членом цього клубу, куди входить 21 футболіст, є Артур Загорулько.
Прес-центр:
