fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця

Спортивна база СК Нива

Спортивну базу комплексу відкрито 9 травня 2010 року.

Функціональність: Спортивна база, розташована в парковій зоні, включає в себе головну арену, дві міні-футбольні майданчики (розмірами 20 х 40 метрів), критий манеж, басейн, адміністративний корпус, що включає в себе кабінети керівництва, а також конференц-зал, триповерховий корпус, що включає в себе готель для футболістів на 20 місць, комфортабельні роздягальні, душові для команд, суддівська кімнату, ложу для журналістів, а також ВІП-ложу, тренажерний зал, клубний магазин футбольної атрибутики. Також на території СК “Нива” функціонує спортивний ресторан, фанатський бар, літні кафе, облаштована стоянка більш ніж на 100 автомобілів, дитячий майданчик і т.д.

4

Головна арена: Футбольне поле являє собою штучне покриття п’ятого покоління (розмірами 105 х 68 метрів) вартістю близько 400 000 ЄВРО (такого ж типу, як і в “Лужниках”). Освітлення включає в себе шість освітлювальних щогл по п’ять ліхтарів із загальною яскравістю в 1200 ЛЮКС, що дозволяє давати якісну телевізійну картинку під час вечірніх матчів. На футбольній арені функціонує сучасне електронне табло.

9

Місткість трибун: Стадіон оснащений 3282 індивідуальними кріслами для глядачів. “Сонячна трибуна” центральних трибун – 9 секторів – 1512 місць, “Тіньова трибуна” центральних секторів – 5 секторів – 918 місць. Місця за воротами – по 6 секторів по 468 місць з кожного боку (у сумі – 852 місця за воротами).

5

Питання до керівництва клубу