Завтра вінницький ФК «Нива» у гостях проведе контрольний поєдинок із принциповим суперником – першоліговим «Поділлям» (Хмельницький). Перед цим наша команда провела насичене тренування на Центральному м міському стадіоні.
Загальнофізичні вправи, як і раніше, футболістам пропонувала тренерка Олена Колос. А ось у основній частині тренування були помітні певні зміни у порівнянні із минулим сезоном.
По-перше, на полі з’явилося більше допоміжного інвентарю, за допомогою яких гравцям пропонували спеціальні вправи. По-друге, тренувальна робота велася окремо на різних половинах поля. На одній керував головний тренер Юрій Ярошенко, на другий – його помічник Іван Кривошеєнко і тренер воротарів Олег Остапенко. Зрозуміло, це допомагає інтенсифікувати і покращити тренувальний процес.
Варто також додати, що під час зборів нивівці у деякі дні тренуються двічі на день. Зрозуміло, це має допомогти їм покращити функціональну готовність і набути гарної фізичної форми перед сезоном.
До тренувань повернулися лідери команди Артур Загорулько, Олександр Борячук та інші гравці, які мали травми тощо. Серед них – і єдиний іноземний легіонер нашої команди – бразильський захисник Гільєрме. А ось щодо нових гравців «Ниви», то за словами тренерів, поки зарано говорити про це.
Михайло Шафір, пресслужба ФК «Нива»
