Чудові новини зі столиці. Підопічні Віталія Рижкового та Олександра Дудніка обіграли своїх однолітків «Арсенал-КНУБА» (2:0) та стали на крок ближчими до чвертьфіналу Регіональної ліги U-19 НЛМ.
Забитими мʼячами відзначились Олександр Омелянчук та Назарій Чупринда.
Прес-центр:
