Футбольний клуб "Нива" Вінниця
7 Квітня, 2024, 19:03

«Нива» не змогла реваншуватися у «Карпат-2»

На жаль, у 22-у турі вінницька «Нива» не спромоглася взяти реванш у «Карпат»-2 (Львів) за неприємну домашню поразку на старті чемпіонату України із рахунком 1:4. Сьомого квітня поєдинок завершився із «сухим» результатом.

Обидві команди навесні встигли зіграти по одному матчу – й унічию. «Нива» в Стрию розійшлася миром зі «Скалою» 1911 (0:0), тоді як «Карпати-2» зіграли 1:1 в Одесі (з «Реал Фармою»). У випадку перемоги «Нива» могла не лише обійти «Карпати-2», а й могла зробити відразу кілька кроків у таблиці. Молоді львів’яни теж прагнули  виграти – в цьому випадку в них були шанси змістити з шостого місця кудрівців.

Господарі активніше розпочали гру, але їм не вдавалося довести свої атаки до логічного завершення. Було багато боротьби, а ось конструктиву не вистачало. Поступово підопічні Юрія Ярошенка почали більше контролювати м’яч, проте роботи у Домчака не було.

На жаль, темп матчу видався досить повільним. На 18-й хвилині стався перший момент у грі, коли Загорулько з меж штрафної пробив вище воріт. Підопічні Гнатіва грали вертикально, але вигравати верхову боротьбу у більшості епізодах їм не вдавалося. Згадати можна хіба що удар Тлумака з кутового, коли м’яч після удару хавбека львів’ян влучив у поперечину. Перший тайм завершився без голів. Очікували на більш цікаву гру від команд до перерви.

На початку другого тайму почали високо пресингувати нивівці, але ж у заключній третині поля гостроти було замало. На 52-й хвилині Олег Ничипоренко збив Тлумака і отримав другу жовту.

Майже відразу після вилучення міг виводити господарів вперед Сидун, але його удар у ближній кут парирував голкіпер «Ниви». До речі, вінничани навіть у меншості не забували про атаку.

Як не дивно, але у більшості підопічні Гнатіва легше не стало. Вінницький колектив продовжив якісно оборонятися. На 77-й хвилині «Нива» могла навіть виходити вперед, але удар Петленка парирував Домчак. Принести перемогу «Карпатам-2» міг Шах, але м’яч після його удару влучив у стійку.

Матч так і завершився без голів – для вінничан це другий поспіль безгольовий матч у 2024 році.

Технічні дані

«Карпати-2» (Львів) – «Нива» (Вінниця) – 0:0

Дубляни. Стадіон “ЛНУП”.

Арбітр: Іван Мандзюк (Тернопільська область)

«Карпати-2» (стартовий склад): Домчак, Копил, Векляк, Киричок, Катрич, Гудзінський, Шах, Тлумак, Хромей, Іродовський, Сидун.

Запасні: Борис, Равлик, Івасій, Абрамчук, Пилипчук, Буренко, Ілюхін, Ломницький, Бойченюк, Резнік, Лехів, Дебич.

Старший тренер: Роман Гнатів

«Нива» (стартовий склад): Захарчук, Грачов, Мельник, Лотоцький, Борячук, Ничипоренко, Євтіхов, Варяник, Страшкевич, Швець, Загорулько.

Запасні: Паримський, Меженський, Хоренженко, Рогульський, Кобцов, Гончар, Власенко, Петленко.

Головний тренер: Юрій Ярошенко

За матеріалами: «СпортАрена»

 

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу