Футбольний клуб "Нива" Вінниця
12 Грудня, 2022, 9:55

Дублі Загорулька і Борячука принесли перемогу вінницькому «Енергетику»

Матч між вінницьким «Енергетиком» і ФК «Лука» (Вінницький район) у рамках чемпіонату області з футзалу (вища ліга) пройшов 11 грудня у СК «Аква-Він».

Перший тайм завершився із результатом 2:1 на користь фаворита, в складі якого виступали гравці професіонального ФК «Нива» Артур Загорулько, Олександр Борячук, Вадим Панасюк, Володимир Шевчук та Ігор Білик.

В другому таймі майстрам остаточно вдалося дотиснути колектив із Луки-Мелешківської – 5:2.

В складі «енергетиків» гольовими дублями відзначилися Олександр Борячук (2 хв. і 5 хв.) та Артур Загорулько (26 хв., 27 хв.). Ще один гол в активі Костянтина Мазура (23 хв.). У відповідь їм забивали Костянтин Чулань (9 хв.) і Віталій Воробйов (19 хв.).

Після другої перемоги «Енергетик» закріпився в групі лідерів елітного дивізіону.  ФК «Лука» поки що без набраних очок.

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу