Про початок перших літніх навчально-тренувальних зборів пресслужбі клубу розповіла тренер із фізичної підготовки «Ниви» Олена Колос:
-У перші дні після відпустки збори проходять важко. Футболісти втягуються у процес. А наша молодь, гравці «Ниви» U-19, взагалі дуже мало відпочивали (бо догравали власні змагання – авт).
-Олено Анатоліївно, тренерський штаб вирішив поки що проводити тренування ввечері, коли немає сильної спеки …
-Коли цілий день тримається температура 30 градусів, то, зрозуміло, важко тренуватися. Але всі перебувають в однакових умовах – і ми, і наші суперники по групі.
-В якій формі підійшли гравці до перших зборів?
-Завжди є моменти, які можна покращувати. Хтось з наших футболістів провів відпустку, отримуючи певні фізичні навантаження. Хтось – не дуже. Час покаже, хто в якій буде фізичній формі.
Пресслужба ФК «Нива»
