fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
21 Листопада, 2021, 10:01

Валентин Вишталюк: «Результат матчу із «Мункачем» є справедливим

Виконуючий обов’язки головного тренера Валентин Вишталюк прокоментував клубній пресслужбі підсумок гри із «Мункачем» (1:1).

-Валентине Юрійовичу, чому на Закарпатті не грали герої попереднього матчу Антон Брижчук і Віктор Георгієв?

-Брижчук, Георгієв і Бондар погано себе почували, мали температуру. Зрозуміло, в такому стані футболісти грати не могли.

-В першому таймі «Мункач» діяв дещо активніше за «Ниву». Можливо, на перебіг подій вплинула дощова погода і відповідний стан поля, до якого нашим футболістам було непросто прилаштуватися?

-Поле було в ідеальному стані. Нарікань на це немає.

-«Нива» на фініші проявила бійцівські якості: змогла відігратися і мала шанси, аби вирвати перемогу. Чого забракло, аби привезти додому три повноцінні очки?

-Ми закономірно відігралися. В заключні моменти могли як програти, так і виграти. Обидві команди створили у цей час гольові шанси. Тому нічийний результат матчу вважаю справедливим.  Після цієї гри команда пішла у заслужену відпустку.

– Під вашим керівництвом «Нива» провела успішний відрізок: дві перемоги і нічия. Як оцінюєте цю частину чемпіонату України?

-Ці результати були досягнуті на фундаменті, який закладав тренерський штаб на чолі із Володимиром Циткіним. Результати наприкінці року, зрозуміло, непогані. Серед цих трьох суперників лише «Любомир» був відвертим аутсайдером. «Чайка» в цьому турі відібрала очки у лідера «Лівого берега». А «Мункач» є нашим найближчим сусідом у турнірній таблиці.

Пресслужба ФК «Нива»

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу