Вадим Кудіяров: «Я вірю у нашу справу і знаю, що результат не за горами!»

Президент «Ниви» Вадим Кудіяров прокоментував стан справ у команді:

-Останнім часом чую дуже багато критики в сторону гравців футбольного клубу “Нива”.

Особливо від людей, які не розуміють усіх складових футболу. Так, команда програє. Так, хлопці помиляються у грі. Але в нас одна з наймолодших професіональних команд в Україні. 10 гравцям не виповнилося навіть 20 років. Для більшості з них це перший професіональний сезон у кар’єрі. У нас найменший бюджет клубу в Україні серед професіональних команд, але ми знаходимо можливість фінансувати ще і юніорську команду. Ми далі працюватимемо на омолодження колективу та продовжуємо співпрацю із ДЮСШ. Ми бачимо прогрес футболістів і віримо в нашу команду! У «Ниві» ніхто не працює заради грошей! У нас інша ідеологія клубу. Наше завдання – виховання вінницьких професіональних футболістів та продовження традицій клубу. Ми – патріоти нашого регіону!

Особисто я вірю у нашу справу і знаю, що результат буде не за горами!

Завтра в 1/16 Кубка України ФК “Нива” зустрінеться з ФК “Кривбас” – командою Президента України, як її називають у народі. Чудова нагода реабілітуватися після поразок у чемпіонаті.

Також обурює позиція вінницького бізнесу та політикуму. Сьогодні десятки партій борються за владу у нашому регіоні. Для цього знаходяться мільйони доларів на виборчу кампанію, але ніхто не згадує про наші спортивні традиції Вінниччини. І, скоріше за все, це і є віддзеркалення у ставленні до простих людей.

А ми далі продовжуємо займатися улюбленою справою – розвитком спорту номер один у світі!