fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця

Квитки

«Нива» Вінниця
18 тур Чемпіонату України у Другій лізі
13.11.2021
13:00
Центральний міський стадіон
ФК «Чайка» (смт. Петропавлівська Борщагівка)
Придбати квиток

Електронний квиток – це квиток на матч, який Ви купуєте на нашому сервісі, оплачуєте банківською картою, і отримуєте на e-mail (або скачуєте на свій гаджет) Електронний квиток, куплений на niva-v.com.ua,  є перепусткою на футбольний поєдинок. Ви повинні його роздрукувати (або мати на гаджеті) і взяти з собою на матч. При вході на стадіон під час контролю працівники клубу відсканують штрих-код квитка.

Електронний квиток є такою ж цінністю, як і готівкові гроші

Правила користування електронним квитком

1.    Власник квитка може увійти на матч через пункт контролю квитків при дотриманні наступних умов:

– Бланк квитка роздрукований без спотворень ( чітке зображення квитка на гаджеті) і штрих-код зчитується пристроями контролю на вході;

– При зчитуванні, система контролю квитків на вході виводить на дисплей пристрою контролю повідомлення «Вхід дозволений»;

2.    Важливо!

Штрих-код, вказаний на квитку, дійсний тільки для одноразового проходу на матч. Не допускайте передруку та копіювання квитка сторонніми особами, так як вони можуть скористатися ним раніше Вас! Після Вашого входу на стадіон не передавайте за межі стадіону свій квиток  – він дійсний ТІЛЬКИ для Вас. При виході із стадіону в перерві матчу – ОБОВЯЗКОВО проскануйте квиток у контролера «Вихід дозволений», для того щоб можна було знову зайти після перерви.

– Якщо Ви не дотримуєтесь цих вимог – квиток стає недійсним і не підлягає поверненню.

– У разі пошкодження штрих-коду, що не дозволить сканувати його, звертайтеся, будь ласка, за допомогою до стюардів стадіону.

Способи оплати:

 

Квитки на домашні поєдинки СФК “Нива” ви також можете придбати в касах Центрального міського стадіону.

 

Питання до керівництва клубу