Роман Гудак: «Я знав, що після 5-місячної перерви вийду на поле у Чернівцях»

Після майже 5-місячної перерви, пов’язаною із травмою, на поле у матчі з «Буковиною» повернувся захисник «Ниви» Роман Гудак. Вийшов у стартовому складі і відіграв досить якісно, на чому наголосив головний тренер нашої команди Денис Колчін. Прес-служба нашого клубу задала футболісту кілька запитань.

– Романе, нагадайте, коли Ви отримали серйозну травму?

– Я не грав 5 місяців. Травмувався в матчі із «Прикарпатттям» в травні цього року (наприкінці минулого сезону).

– СФК «Нива» допомогла Вам із лікуванням та відновленням, вірно?

– Саме так. Моє лікування повністю на себе взяв клуб. Після отримання травми у мене завершився контракт. «Нива» запропонувала новий, який я й підписав. Одразу мені зробили операцію, що пройшла успішно.

– Коли поновили тренування?

– Мене прооперували 6 липня. Два місяці тривала реабілітація. Згодом почав відновлюватися: кататися на велосипеді, плавати тощо. Тренуватися в загальній групі «Ниви» зміг лише 1,5 місяці тому. Але після цього ще 2-3 тижні відчував дискомфорт. Тобто повноцінно тренуюся лише 3 тижні. Літом не пройшов збори, тому надолужую, набираю форму по ходу сезону.

– Перед матчем із «Буковиною» Ви знали, що вийдете на поле у стартовому складі?

– Так. Це не було несподіванкою. Я дуже чекав цього моменту, бо хочеться грати.

– З якими відчуттями виходили на поле стадіону у Чернівцях?

– Мені хотілося показати хорошу гру, але в першу чергу – здобути разом із командою позитивний результат.

Як вважаєте, за рахунок чого «Ниві» вдалося завершити поєдинок із розгромним рахунком?

– Можливо, не так в першому таймі, як в другому, але ми виконали установку тренера. Тобто зробили все те, про що він нас просив. Могли й в першому таймі забити 2-3 м’ячі, якби діяли таким же чином, як після перерви.

Також ми добре використали свої гольові моменти. В попередніх матчах також їх не бракувало, але ми не могли їх реалізувати. А в грі із «Буковиною» майже все, що було, залетіло у ворота господарів.

– Що можна сказати про завершальні матчі «Ниви» у 2018 році – із лідерами групи «Калушем» і «Минаєм»?

– Не потрібно виходити на поле, якщо не збираєшся перемагати. На кожну гру необхідно налаштовуватися із думкою лише про три очки.

В нашій групі «А» всі лідери є досить умовними. Сьогодні «Калуш» і «Минай» знаходяться у турнірній таблиці вище за нас, мають на кілька очок більше. Але в групі багато непередбачуваних результатів. Приміром, в позаминулому турі «Черкащина-Академія» розгромила «Минай» (3:0) а в останньому поступилася «Чайці» (0:1), яка замикала турнірну таблицю.

Тому я й не можу виділити явного лідера в групі «А». На кожну гру потрібно налаштовуватися, як на останню. Викладатися на полі на всі 100 %. Тоді й буде позитивний результат.

– Плануєте «забронювати» за собою місце в основному складі?

– Кожен футболіст хоче грати якщо не завжди, то якнайбільше. Я працюю добросовісно на тренуваннях і викладаюся в матчах. А вже тренер обиратиме, кого ставити чи не ставити до стартового складу. У наставника своє бачення, йому краще видно зі сторони.

Прес-служба СФК «Нива»