Футбольний клуб "Нива" Вінниця
15 Вересня, 2019, 9:03

Поразка у День міста: долю нивівського дербі вирішив прикрий рикошет

14 вересня Вінниця святкувала День міста. Однією із родзинок був футбольний поєдинок, у якому наші футболісти приймали лідера групи «А» другої ліги –    “Ниву” (Тернопіль).

На жаль, вже на 4-й хвилині вінничани пропустили. Максим Проців виконував небезпечний штрафний. М’яч зачепив стінку. Рикошет збив з пантелику нашого надійного воротаря Максима Гурідова, який не встиг вчасно зреагувати. 0:1.

Пропущений гол, зрозуміло, дещо засмутив, господарів поля. Але вони досить швидко налагодили конструктивну гру і почали тиснути на ворота Максима Механіва. Наші хлопці мали й гарні моменти. Приміром, на 25-й хвилині після удару головою Артура Загорулька круглий лише дивом не залетів у ціль.

Другий тайм став ще цікавішим і насиченим подіями. На його початку тернополянин Андрій Різник двічі виходив сам-на-сам із Максимом Гурідовим. В перший раз господарів поля врятував захисник Дмитро Попов, який наздогнав суперника і ліквідував небезпеку. Вдруге – удар метрів з восьми відбив наш воротар.

Завершальна чверть матчу пройшла під акомпанемент нивівських атак. Чудові шанси зрівняти рахунок мали Артур Загорулько, Ігор Маляренко, Денис Долінський … В деяких випадках, здавалося, м’ячу нікуди діватися. Але Максим Механів раз за разом рятував гостей. Та й Фортуна, як після гри зазначив головний тренер нашої команди Колінс Нгаха, була на боці лідера перегонів.

На останніх хвилинах шкіряна куля влучила у руку одного із гравців гостей. Це було на лінії карного майданчику. Вболівальники вимагали пенальті, але рефері призначив штрафний. На жаль, реалізувати його не вдалося.

«Нива» поступається із рахунком 0:1 і залишається передостанньою в турнірній таблиці. Наступну гру наша команда проведе в гостях проти «Діназу» (Вишгород) 18 вересня. І спробує взяти реванш за нещодавню кубкову поразку.