Олександр Демченко: «Діназ» – незручний для нас суперник»

Думками стосовно нивівського дербі поділився гравець зелено-білих Олександр Демченко.

– Олександре, вінницька “Нива” поступилась своїм візаві з Тернополя в 20-у турі. Що не вдалось вінничанам в цьому матчі?

– На мою думку, ми неправильно грали в обороні, давали багато вільного простору гравцям суперника. І також неякісно виходили з оборони в атаку, що призвело до малої кількості гольових моментів.

– Чергове 42-е нивівське дербі знову програне. Невезіння чи закономірність?

– Не те і не інше. Це є наслідком помилок. Хоча вважаю, якби реалізували свій момент за рахунку 1:1, то не втратили б очки.

– Наступний матч “Ниви” проти вишгородського “Діназу”… Суперника, якого ми ще не перемагали в цьому сезоні. Як цей фактор вплине на мотивацію гравців?

– Те, що ми не перемогли «Діназ» в гостях, лише роздратувало нас та надало бажання довести, що то була випадковість. Тому кожен із нас, виходячи на поле, буде думати про перемогу.

– Згоден із тим, що “Діназ” є несподіванкою та “темною конячкою” теперішнього сезону?

– Несподівано те, що «Діназ» знаходиться в середині турнірної таблиці. В якійсь мірі він є незручним суперником. Але це не та команда, яку неможливо перемогти.

– Можливо з останніх двох матчів витиснути максимум для “Ниви” в турнірний доробок?

– Можливо все. І ми дуже хочемо вийти на зимову паузу із хорошим настроєм. Тому будемо робити все, аби і вболівальники, і команда по закінченню другого кола могли спокійно йти у відпуску.

Спілкувався Андрій Пацановський