Олег Шумовицький: «За якістю гри ми не поступалися жодній команді»

Тренер вінницької «Ниви» Олег Шумовицький прокоментував підсумки частини сезону.

– Пане Олеже, за підсумками року «Нива» посідає місце в нижчій частині турнірної таблиці. Напевно, можна було очікувати кращого результату?       

– Так сказати не можна, бо перед сезоном наша команда оновилася на 70 %. У деяких матчах нам не підфартило, в інших ми самі винні у втраті очок. Але за якістю гри ми не поступалися жодній команді. Клуби в другій лізі практично всі однакові за підбором футболістів. Комусь більше фартить використати свої гольові моменти, комусь менше.

– Молоді вінницькі футболісти, яких залучили до професійного футболу, прогресували по ходу сезону? Чи можна очікувати від них в наступному році більш якісної гри?

– Деян Федорук виправдав сподівання, ми на нього розраховуємо. А ось Сергій Бондарчук дещо зламався психологічно. Ми сподівалися на Ашота Гукасяна, але йому поки складно пробиватися до основного складу. Із позитивного боку відзначу молодого Дениса Громока, але він є вихованцем не вінницького, а київського футболу. Думаю, що далі продовжуватимемо із ним співпрацювати, якщо гравець висловить таке бажання.

– Які перспективи перейти до основної «Ниви» у гравців нашої команди U-19, яка лідирує в групі чемпіонату України?

– Безумовно, будемо їх переглядати. Адже недарма ми формували цю команду. Футболісти «Ниви-2» готуються змінювати наших гравців другої ліги. Зараз там є виконавці, які привертають до себе увагу, із ними можна працювати. А як далі проявлятимуть себе ці виконавці – залежатиме від них самих.

– Назвіть найкращу і найгіршу гру «Ниви» у сезоні.

– Найгіршим був домашній поєдинок із «Калушем» Ми тоді провалили гру із перших хвилин і в підсумку поступилися із рахунком 0:3.

– Кращим був, напевно, поєдинок із «Чайкою» (Петропавлівська Борщагівка). «Нива» вдома перемогла із рахунком 2:0. Наші футболісти тоді реалізували свої моменти і взагалі зіграли непогано. До того ж «Чайка» грає у якісний футбол, це серйозний суперник.

Прес-служба ФК «Нива»