fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
3 Серпня, 2022, 20:49

Олег Надуда: «Боротимемося за вихід до Прем’єр-ліги»

Старший тренер «Епіцентра» (Кам’янець-Подільський) Олег Надуда прокоментував виїзну перемогу своєї команди у Вінниці (2:1):

– Обидві команди зараз перебувають під навантаженнями. В першому таймі грали хлопці на перегляді, тому нам було важко. В другому таймі у нас на заміну вийшли гравці основного складу, і стало щось схоже на футбол.

 

-Олеже Миколайовичу, скільки гравців вдалося зберегти із минулого сезону?

-Лише 5 гравців із складу минулого сезону. Серед них і бразильський легіонер Барбоза. Сподіваємося, що він залишиться грати за «Епіцентр».

 

-Ваш клуб стартує в Першій лізі. Якою буде мета на сезон?

-Плануємо бути нагорі турнірної таблиці. А взагалі задачею на сезон є вихід до Прем’єр-ліги. Відповідне фінансування у клубу є, поки не скаржимося.

 

-Яке склалося враження від гри вінницької «Ниви»?

-У «Ниві» зараз грає багато молодих хлопців. Втім, якщо вони будуть прогресувати, то зможуть виконувати поставлені завдання.

 

-Вінниця – не чуже місто для вас, адже ви тут в свій час успішно виступали …

-Завжди приємно приїздити до Вінниці, зустрічатися із друзями та спілкуватися з ними. До речі, в минулому чемпіонаті у вашому місті по ходу матчу проти «Ниви» «Епіцентр» програвав із рахунком 0:2, але в підсумку переміг – 5:3. В сьогоднішній контрольній грі також нам вдалося здобути вольову перемогу. Але товариські ігри  – це лише матеріал для роботи.

Пресслужба ФК «Нива»

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу