fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
21 Січня, 2022, 15:39

«Ниві» представили нового головного тренера. Команда розпочала перший тренувальний збір

Футбольний клуб «Нива» вийшов із відпустки. Команда сьогодні, 21 січня, розпочала перший у 2022 році навчально-тренувальний збір. Він проходитиме десять днів на сучасному стадіоні Вінницького педколеджу, що на Старому місті. Загалом таких зборів перед сезоном заплановано провести три, причому завершальний – у Туреччині.

У тренуванні взяли участь 25 футболістів. Це гравці основної команди, а також кілька провідних футболістів “молодіжки” «Ниви». Склад нашої команди ще визначатиметься, тож оновлений тренерський штаб має можливість оцінити потенціал молодих вихованців вінницького футболу.

«До тренувань повертаємося із гарним настроєм»

Перед початком дебютного тренування команді у роздягальні представили нового головного тренера «Ниви» Ігоря Леонова і його помічника Михайла Старостяка. Тренером воротарів залишився Олег Остапенко, тренером із загальнофізичної підготовки – Олена Колос.

-До тренувань повертаємося із гарним настроєм. Скучили за футболом. Адже була велика пауза у тренувальній роботі. Я продовжу виходити на поле в матчах чемпіонату України і в цьому році, в цьому плані нічого не змінюється. Адже потрібно радувати вінницьких вболівальників,   – сказав граючий президент «Ниви» Артур Загорулько.

За словами керівника клубу, кандидатів на посаду головного тренера було достатньо багато, тож вибір був непростим.

-Ми запросили фахівців із іменами, із прицілом на Першу лігу. Ігор Леонов і Михайло Старостяк працювали у Прем’єр-лізі та в структурі ФК «Шахтар». Щодо складу команди. Будемо точково доукомплектовуватися із прицілом на наступний сезон, – пояснив  Артур Загорулько.    

Коментар головного тренера  

Ігор Леонов наголосив, що Вінниця – футбольне місто, із активними вболівальниками.

-У місті над Бугом я бував неодноразово, ще коли грав за збірну України. У Вінниці ми проходили збори.  Місцева команда виступала у вищій лізі, доходила до фіналу Кубку України. А рік тому приїздив до вашого міста на турнір в якості дитячого тренера, – сказав Ігор Леонов.

Головний тренер «Ниви» відповів на запитання щодо мети на 2022 рік.

-В другому колі ми маємо оцінити потенціал команди, а серйозні задачі ставитимемо вже із наступного сезону. Безумовно, «Нива» має бути значно вище в чемпіонаті України, ніж є зараз, – прокоментував Ігор Леонов.

Як поінформував тренер, перший місяць «Нива» буде тренуватися на затишному стадіоні педколеджу. Далі почнуться збори у Туреччині, це буде вже зовсім інший рівень підготовки.

 Пресслужба ФК «Нива»

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу