fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
15 Серпня, 2021, 12:27

«Нива» завдала «Мункачу» першої поразки у чемпіонаті України

14 серпня вінницька «Нива» в рамках 4-го туру приймала на Центральному міському стадіоні дебютанта Другої ліги  «Мункач». Незважаючи на те, що мукачівська команда є наймолодшою в дивізіоні, її не можна було недооцінювати. Адже в стартових турах «Мункач» здобув дві перемоги і нічию та був одним із лідерів групи «А».

В стартовому складі «Ниви» цього разу вийшли граючий президент Артур Загорулько, а такою Антон Брижчук і Роман Худік. Натомість колишній воротар нашої команди Іван Музичка залишився в запасі «Мункача».

«Нива» розпочала активно і вже на 16-й хвилині відкрила рахунок. Після розіграшу штрафного удару Роман Худік підібрав м’яча, який відскочив від захисників, і гарматним пострілом вразив ворота суперника. 1:0!

«Нива» продовжила грати «першим номером» і до перерви створила ще кілька небезпечних гольових ситуацій. Приміром, у «роздягальню» міг забити Віктор Георгієв, який не реалізував вихід сам-на-сам із голкіпером «Мункача» Олександром Чернятинським. Також звернув на себе увагу вихід орендованого у клубі Прем’єр-ліги «Колос» (Ковалівка) Євгенія Костюка. Він замінив Ігоря Маляренка, який отримав ушкодження.

На 54-й хвилині наша команда подвоїла рахунок. Після контратаки Артур Загорулько увірвався в карний майданчик, на замаху «прибрав» захисника і красивим обвідним ударом вразив дальній кут воріт гостей. 2:0.

Після цього вінницька команда не збавляла обертів і продовжила тиснути на мукачівців.  Як наслідок, незабаром було забито третій м’яч. Після подачі кутового капітаном нашої команди Олександром Калітовим головою відзначився Дмитро Петрик.

Фініш поєдинку залишився за гостями.  Розмочив рахунок на 85-й хвилині Даніїл Волков, який вийшов віч-на-віч із Максимом Гурідовим і потужним пострілом під поперечину не залишив йому шансів. Хоча взагалі під час гри нашому голкіперу нечасто доводилося вступати у гру.

На фініші обидві команди мали гольові моменти. Повернути статус-кво міг активний Денис Громок, але йому не щастило. Одного разу він навіть вразив ціль. Але через гру рукою м’яч було скасовано, а Денис отримав жовту картку за продовження гри після свистка.

Отже, впевнена перемога «Ниви» із рахунком 3:1. Вона надихає на оптимізм перед кубковим поєдинком із першоліговою луцькою «Волинню». Він пройде у Вінниці вже найближчої середи, 18 серпня.

Технічні дані

Чемпіонат України з футболу. Друга ліга, група «А». 4 тур.

«Нива» (Вінниця) – «Мункач» – 3:1 (1:0)

14.08.21. Вінниця. Центральний міський стадіон. 2500 глядачів.

Головний арбітр: Садовий О.

Асистенти арбітра: Подвальний Д., Рубан Д.

Голи: Худік Роман, 16 хв., Загорулько Артур, 54 хв., Петрик Дмитро, 64 хв. – Волков, 85 хв.

Жовті картки: Кучер Володимир, 46 хв., Громок Денис, 90+2 хв. – Вовкун Артем, 35 хв., Луців Василь, 49 хв., Луців Петро, 57 хв.

«Нива» (Вінниця): 1.Гурідов Максим – 17.Бондар Дмитро (13.Сербул Едуард, 75 хв.), 4.Петрик Дмитро, 3.Хохлов Вадим, 11.Маляренко Ігор (99.Костюк Євгеній, 44 хв.), 44.Худік Роман, 5.Калітов Олександр, 7.Георгієв Віктор, 8.Кучер Володимир (23.Борячук Олександр, 64 хв.), 70.Брижчук Антон (34.Громок Денис, 73 хв.), 10.Загорулько Артур (9.Браславський Ярослав, 73 хв.).

Запас: 35. Шкарбан Євген, 22.Чухно Валерій, 6.Граматік Констянтин.

Головний тренер: Циткін Володимир

«Мункач» (Мукачево): 71.Чернятинський Олександр, – 11.Галас Тарас (5.Сньозик Анатолій, 66 хв.), 3.Григоращук Степан, 6.Грицак Назар (17.Фарасєєнко Віталій, 55 хв.), 10.Луців Василь (7.Трачук Віталій, 58 хв.), 77.Луців Петро, 44.Оберман Євген, 14.Стень Сергій, 97.Степанчук Любомир, 99.Лучка Вадим (20.Волков Даніїл, 70 хв.), 9.Бундаш Мирослав (8.Вовкун Артем, 26 хв. – 22.Клімковський Юрій, 66 хв.)

Запас: Музичка Іван

Головний тренер: Каюк Василь