fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
10 Листопада, 2019, 16:06

«Нива» (Тернопіль) – «Нива» (Вінниця) – 3:1

Незважаючи на це, що команди знаходилися на різних кінцях турнірної таблиці, у вінницьких вболівальників був привід для оптимізму перед цією грою 20-го туру чемпіонату України з футболу (друга ліга), що пройшла 10 листопада у Тернополі. Адже друге коло колектив Колінса Нгахи проводив значно краще (щодо набраних очок), ніж команда Василя Малика. Тому вінницька торсида сподівалася на реванш за нещодавню домашню поразку «одноклубникам» із рахунком 0:1.

Вінницька «Нива» розпочала матч у такому складі: Гурідов (в), Калітов, Попов, Дворовенко, Когут, Загорулько, Демченко, брати Брижчуки, Маляренко (к), Браславский. Їх по традиції активно підтримували вінницькі фани, що прибули до Тернополя. Щодо господарів, то в їхньому складі грав колишній захисник нашої «Ниви» Вадим Хохлов.

В дебюті гри активніше діяли  господарі поля. На 15-й хвилині Андрій Різник вийшов віч-на-віч із Максимом Гурідовим. Але наш голкіпер виявився спритнішим, вискочив назустріч і забрав шкіряну кулю. Незабаром вже тернополянин Сергій Кисленко мав вражати ціль. Але, на щастя для нас, він виявився невлучним.

Гол, як кажуть, назрівав. І він стався – на 24-й хвилині після дальнього штрафного на удар Андрія Скакуна наш голкіпер зреагувати не встиг. 1:0.

«Холодний душ» пішов на користь вінницьким футболістам. Вони майже одразу могли «з гри» зрівнювати рахунок. Але це вдалося зробити на 33-й хвилині із пенальті. Покарання виконував кращий бомбардир нашої команди Артур Загорулько. Воротар Максим Механів вгадав кут, але все ж не спромігся забрати м’яч. 1:1!

Другий тайм проходив на зустрічних курсах, в обопільних атаках. Двічі мав шанси забивати Ярослав Браславський, який виходив сам-на-сам. Нашу команду також рятували поперечина і Максим Гурідов.

Майже на початку тайму тернопільські ультрас влаштували фаєр-шоу, після чого все поле виявилося покритим димовою завісою. Суддя призупинив поєдинок, і на газон виїхала пожежна машина.

Досить швидко після цієї несподіваної перерви господарям поля вдалося вийти вперед. Знову фатальним для вінницького клубу став фатальний стандарт. Після другого поспіль кутового у воротарському майданчику вдало підставив голову Сергій Кисленко. Максим Гурідов в цьому епізоді  виявився безсилим. 2:1 на 69-й хвилині.

Вінничани боролися до останнього і створювали гольові моменти. На 85-й хвилині після сольного проходу Антона Брижчука і його непоганого пострілу Максим Механів із трудом забрав удар.

Суддя додав до основного часу п’ять хвилин. Але у цей час наша команда заробила лише червону картку. Її дали захиснику Дмитру Попову за фол останньої надії. А ще після швидкої контратаки господарі на 90+3 хвилині вийшли три на одного захисника. Руслан Дедух не став пасувати, а сам влучно пробив. 3:1.

На жаль, вдруге в цьому сезоні тернополяни виявилися сильнішими у нивівському дербі.