fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
29 Серпня, 2021, 10:23

«Нива» розгромила столичний «Рубікон». ФОТОРЕПОРТАЖ

В матчі шостого туру чемпіонату України з футболу (Друга ліга) вінницька “Нива” приймала київський “Рубікон”.  Він переміг у попередньому турі одного із лідерів “Карпати” (Галич) – 3:0. Тому жодної недооцінки суперника із боку вінницьких футболістів бути не могло!

Наша команда прагнула реабілітуватися за прикру поразку в Кубку України в матчі із першоліговою «Волинню». Тоді нивівці домінували на полі, але поступилися в серії пенальті.

В складі «Рубікону» через травми та не могли зіграти лідери Руслан Грабовський та Олег Луценко. Втім, через проблеми зі здоров’ям не змогли взяти участь в матчі нивівці Костянтин Граматік, Олександр Борячук, Антон Брижчук, Володимир Кучер.

Нивівці на 23-й хвилині відкрили рахунок. М’яч після подачі штрафного Максима Зеленевича залетів у ворота суперника.  Подвоїв рахунок перед перервою Дмитро Петрик. І знову після розіграшу стандарту. Гравець «Ниви»  без особливої протидії із боку оборонців поклав м’яч головою в сітку. 2:0!

В другому таймі кілька гарних нагод забити мав граючий президент «Ниви» Артур Загорулько. Йому вдалося відзначитися на 64-й хвилині після сольного проходу, коли наш гравець обіграв кількох захисників і пробив повз голкіпера.

«Нива» продовжила тиснути, і мала збільшувати рахунок. Шанси мав Ігор Маляренко, але в одному випадку гостей врятував голкіпер Андрій Пацкан. Втім, «Ниві» вдалося забити у компенсований час. Віктор Георгієв вийшов віч-на-віч із голкіпером і з гострого кута вразив ціль. 4:0 на радість вболівальникам!

Технічні дані

Чемпіонат України з футболу. Друга ліга. Група «А»

«Нива» (Вінниця) – «Рубікон» – 4:0 (2:0)

Арбітр: Сергій Труба (Черкаси)

Асистенти арбітра — Павло Супрунюк (Волинська обл.) та Богдан Морозюк (Івано-Франківськ).

Четвертий арбітр — Юрій Гординський (Вінниця). Спостерігач арбітражу — Валерій Криницький (Рівне).

Голи: 1:0 Зеленевич (23), 2:0 Петрик (40), 3:0 Загорулько (62), 4:0 Георгієв (90+1)

«Нива»: Гурідов (в), Бондар (Громок, 46), Петрик (Чухно, 78), Хохлов, Костюк, Маляренко, Сербул, Худік, Калітов (Браславський, 78), Зеленевич (Георгієв, 33), Загорулько (Козьбан, 69).

Запасні: Шкарбан, Гавриленко, Брижчук, Кучер, Борячук, Граматік.

Головний тренер: Володимир Циткін

«Рубікон»(в): Пацкан, Покойовий, Марченко, Швець, Махонін, Шишкін (Островерх, 61), Бороденко, Уманець (Близно, 82), Голуб (Давиденко, 71), Зоренко, Могіль (Тетерук, 82).

Запасні: Коломієць, Ферт, Близно.

Головний тренер: Віктор Курята

Попередження: Петрик (32) – Бороденко (22), Марченко (54), Покойовий (60), Швець (71)