fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
10 Жовтня, 2019, 15:47

«Нива» реваншувалася у «Поділля». Огляд, технічні дані

В першому колі «Нива» поступилася в Хмельницькому із рахунком 1:2, пропустивши на доданих хвилинах. Зараз, в 14-у турі, наша команда прагнула реваншуватися. Адже нивівці посідали найнижчу сходинку турнірної таблиці. Нагадаємо, остання команда групи втрачає членство в ПФЛ, професіональний статус і вилітає із другої ліги. Тож боротися є за що навіть аутсайдерам турнірної таблиці, до яких (сподіваємося, що тимчасово) входить наша команда. входить сьогодні «Нива». Ще одним стимулом для якісної гри вінничан були одразу два іменинники. У День матчу відзначав своє 30-річчя капітан нашої команди Ігор Маляренко, а наступного дня народився президент «Ниви» Вадим Кудіяров.

Тренери господарів відчували певні кадрові проблеми, адже в матчі не могли взяти участь дискваліфіковані гравці: креативний півзахисник Денис Долінський і основний оборонець Олександр Калітов. Проте «в старті» цього разу вийшли Денис Червінський і Деян Федорук, а на ворота вперше в сезоні став Леонід Мукомел. Максим Гурідов в строю, але тренери дали йому відпочити.

На матч прибула невелика група ультрас «Поділля». До речі, зазвичай до Хмельницького наших «цілодобових фанів» їде в кілька разів більше. Забігаючи наперед, у гостей цього разу практично не було приводу для радощів. Весь матч гру контролювала наша команда, а тренер суперників Віталій Костишин навіть не прийшов на післяматчеву прес-конференцію, щоб не коментувати чергову поразку свої команди.

На початку першого тайму вінничани відкрили рахунок. Тимофій Брижчук подавав штрафний, після чого м’яч у власні ворота випадково зрізав головою подолянин Ярослав Шпікула. 1:0!

Вінничани не знижали обертів. Незабаром у карний майданчик увірвався моторний Антон Брижчук. Був збитий, але свисток суді мовчав.

На 21-й хвилині нивівець Ярослав Браславський міг вискочити сам-на-сам із воротарем, проте Андрій Федоренко гарно зіграв на виході і випередив нашого форварда. Через кілька хвилин свою майстерність довелося демонструвати голкіперу «Ниви» Леоніду Мукомелу, який ліквідував вихід сам-на-сам Віталія Каверіна. Незабаром цей же гравець вискочив на ударну позицію і розрядив свою гармату – поруч зі штангою, дуже небезпечно!

В другій половині тайму вінничани посилили тиск. Чудово флангом прорвався Ярослав Браславськй, прострілив на Ігоря Маляренко, але вільний від опіки капітан промахнувся по м’ячу. В наступній атаці вже сам Ярослав міг подвоювати рахунок – його на мить випередив у воротарському майданчику Андрій Федоренко. Запам’ятався і удар головою із близької відстані Олександра Демченка, який пролетів поруч зі штангою. Натомість Артем Панасенков ледь не забив гол «у роздягальню» –знову врятував Леонід Мукомел.

На початку другого тайму роковим для гостей став розіграш кутового удару. Після нього Дмитро Попов головою скинув у центр, м’яч відскочив до Ігоря Маляренка, який гарматним пострілом під поперечину не залишив шансів голкіперу. 2:0!

На 65-й хвилині Роман Опря намагався пробити через себе, але випадково влучив ногою в обличчя Дмитра Попова. Після втручання лікарів мужній оборонець зміг продовжити гру. Але суддя відреагував миттєво – червона картка. Фактично на цьому доля матчу була вирішена, адже в меншості відіграти два м’ячі – надзвичайно важка справа.

Хоча «Поділля» намагалося забити бодай гол престижу, нивівці грамотно (на відміну від деяких попередніх матчів!) оборонялися, блокували удари і майже не допускали «пожеж» біля своїх воріт. Хоча на 84-й хвилині на виході помилився наш воротар Леонід Мукомел. Він не дістав м’яча, але переправити його вже в порожні ворота гості не спромоглися.

В завершальні хвилини запам’ятався дебют на полі нового гравця «Ниви» Олександра Сича і «парад трьох капітанів» – капітанську пов’язку по черзі один одному передавали Ігор Маляренко, Ярослав Браславський і Тимофій Брижчук.

Після цієї перемоги (першої домашньої в чемпіонаті!) «Нива» піднялася на одну сходинку в турнірній таблиці і ділить 8-10 місця серед 11 команд.