«Нива» поступилася у подільському дербі

Дербі «Хмельницький-Вінниця» багато років є одним із найцікавіших протистоянь у нижчих лігах, вже у декількох поколіннях. У разі перемоги нивівці виходили з великою ймовірністю на чисте шосте місце, адже «Чайка» свій матч у цьому турі вже зіграла, а «Буковину» чекав складний (в першу чергу, з точки зору логістики) шлях на 672 кілометри.

Подоляни з великим бажанням кинулися на ворота гостей, і вже на другій хвилину зустрічі м’яч побував в сітці. Екс-нивівець Савошко прокинув його головою повз голкіпера, але рефері зафіксував в цьому епізоді офсайд.

У відповідь на атаки господарів поля Маляренко підсікав головою м’яча після флангової подачі – не влучив. Все ж рахунок відкрили господарі. Карпенко отримав пас із глибини від Воловика, не зустрів протидії. Після двох стінок вийшов віч-на-віч і з близької відстані лівою ногою перевів шкіряний в дальній кут – 1:0.

Ще до перерви «Нива» розпочала заміни (інсайда Зеленевича не зовсім за позиціями замінив вінгер Гемега), а на другий тайм вийшов ще й молодий півзахисник Підкуйко, який замінив Кучера. Про найсерйозніші наміри наших футболістів свідчило те,  що вінничани набагато раніше суперників вийшли на поле після перерви. Вони розпочали активно. Запам’яталися удари Петрука, Загорулька тощо.

На жаль, зрівняти рахунок не вдалося. Натомість «Поділля» забило другий гол після атаки через Каверіна. Шукаючи на спині руки захисника Бондаря, він дотягнув його на собі до карного майданчику, де впав із почуттям виконаного обов’язку . Незважаючи на спори з вінничанами (Хохлов навіть був вилучений із поля), рефері своє рішення не змінив. І ось удар Салбака – Гурідов парирує, але подолянин все першим був м’ячі і пробив у сітку – 2:0. Восьмий гол у чемпіонаті для Фаді.

Отже, «Нива» залишається восьмою. Але конкуренти очки також розгубили.