fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
18 Вересня, 2021, 21:34

«Нива» перервала свою переможну серію, поступившись «Діназу»

У селі Демидів на Київщині відбувався центральний матч туру у групі «А» Другої ліги чемпіонату України з футболу. Вишгородський «Діназ» приймав вінницьку «Ниву». Найсильнішого визначали команди, які є наразі головними переслідувачами дуету лідерів. Обидва суперника підходили до цього матчу з серіями у чотири перемоги. Тож гра обіцяла бути безкомпромісною.

Чого вже точно мало хто очікував у цій зустрічі, так це швидкого гола. А він стався, і забили його господарі на 2-й хвилині. Ічанський зі своєї половини поля зробив довгий пас у карний майданчик гостей, там Старенький виборов м’яч у боротьбі справа від воріт і віддав пас під удар Банасевичу. Максим потужним ударом буквально прошив Гурідова – 1:0.

Цей гол застав зненацька гравців «Ниви», у яких довгий час нічого не виходило попереду. «Діназ» тим часом міг збільшувати рахунок, але Помазан після прострілу на дальню стійку не влучив по воротах.

Лише на 23-й хвилині вінничани по-справжньому огризнулися. Після навісу зі стандарту у карний майданчик вишгородців одразу три гравці «Ниви» мали шанс проштовхнути м’яч у сітку, але Худік, Маляренко і Хохлов не встигли випередити Котового.

Надалі було багато боротьби і мало гостроти у воріт обох команд. Запам’ятався блискучий удар Загорулька з 20 метрів – м’яч летів під поперечину, але воротар «Діназу» зміг переправити його над поперечиною.

Старт другого тайму був за нашими футболістами. Через себе небезпечно пробивав Загорулько, змарнував нагоду з перспективного штрафного Зеленевич, а Брижчук зовсім трішечки не закрутив м’яч у дальній кут.

«Нива» була дуже близька до того, щоб зрівняти рахунок, але пропустила сама. На 75-й хвилині Волошин закинув м’яч вперед, Бондар зіграв головою помилково і фактично віддав гольовий пас на хід Малею. Юрій обіграв Гурідова і відправив м’яч у порожні ворота – 2:0.

«Нива» до останнього намагалася змінити хід матчу. На 90-й хвилині «Діназ» врятувала поперечина. Брижчук зробив навіс у карний майданчик господарів поля, звідки Загорулько потужно пробив у каркас воріт.

Отже, «Діназ» перериває переможну ходу вінничан. У турнірній таблиці вишгородці наздогнали ЛНЗ. А «Нива», хоча і поступилася, залишається у першій п’ятірці.