«НИВА» (Вінниця) – «ДІНАЗ» (Вишгород) – 1:0

Гол: Загорулько (47).

«Нива» В:  Гурідов, Калітов, Виздрик, Дворовенко, Федорук (Когут, 90+2), Загорулько, Демченко, А.Брижчук, Т.Брижчук, Громок (Рогозін, 75), Браславський.

«Діназ»: Крупниченко (Капаністий, 80), Крохмаль (Ізотов, 53), Корешков, Гарбар, Дмитренко, Петренко, Ічанський, Бовтрук (Зубленко, 90), Бриженко, Авдалян (Терещенко, 65), Марченко (Помазан, 70).

В заключному домашньому матчі цьогорічної частини чемпіонату серед команд другої ліги футболісти  вінницької «Ниви» приймали вишгородський «Діназ». Більш ніж два місяці тому команди зустрічалися у рамках десятого туру. Тоді успіх був на боці команди з Київщини – 2:1.

У Вінниці гравці «Діназу» відразу дали зрозуміти, що приїхали за перемогою. В першому таймі вони створили кілька небезпечних моментів біля воріт Максима Гурідова. Активністю у нападі відзначалися Тамаз Авдадян та добре знайомий вінницьким вболівальникам Вадим Бовтрук. Тим не менше на перерву команди пішли за рахунку – 0:0.

Переломним моментом зустрічі стала друга хвилина другого тайму. Кращий бомбардир вінничан Артур Загорулько вразив ворота гостей.

Отримавши перевагу, господарі не зупинились. Вони продовжували тиск на ворота гостей. Небезпечних ударів завдавали Ярослав Браславський та Владислав Дворовенко. Під завісу зустрічі шанси подвоїти рахунок мали Денис Громок та Антон Брижчук. Втім, рахунок залився незмінним – 1:0. Таким чином, за тур до завершення цьогорічної частини першості підопічні Олега Шумовицького перемістилися на восьму сходинку турнірної таблиці.

23 листопада «Нива» зіграє на виїзді з чернівецькою «Буковиною». Остання перебуває на передостанньому місці турнірної таблиці.