fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
5 Серпня, 2018, 21:53

«Нива» – «Верес» – 0:0. Огляд, статистика

Обом командам перед цим матчем необхідно було реабілітуватися перед власними вболівальниками. Бо нивівці набрали лише очко в двох матчах, а рівненці із нулем балів замикали турнірну таблицю. І це при тому, що в минулому сезоні «Верес» грав у Прем’єр-лізі. А перед цим чемпіонатом, нагадаємо, зробив своєрідну рокіровку з друголіговим ФК «Львів», який потрапив до еліти.

Погода перед матчем була непоганою. Після ранішнього дощу засяяло сонечко. Тому на матч завітали близько 2,5 тисяч вболівальників. Серед них були й вихованці вінницького дитячого будинку «Гніздечко», яких на гру запросила адміністрація СФК «Нива».

Приїхали й дві організовані групи вболівальників із Рівного. Забігаючи наперед, жодних конфліктів між ультрас не виникало. Натомість під час матчу вони об’єдналися на патріотичному грунті, перегукуючись між собою: «Слава нації! – смерть ворогам!» тощо.

Приємно, що «Ниву» на поле вивів капітан Ігор Маляренко, який відновився після травми. А ось в команді «Верес» ми побачили колишнього воротаря нашої команди Максима Бабійчука. Щоправда, він провів гру на лаві запасних. Вперше у сезоні його у воротах змінив Ігор Фіяло.

Вінничани розпочали гру із вогником, одразу почали створювати небезпечні атаки. Два непоганих моменти для взяття воріт мав наш форвард Павло Федосов. Але, як і раніше, форвард “Ниви” хибив у останній момент чи бив в руки воротарю. На 20-й хвилині після однієї з нечисленних  контратак «Вереса» нашу команду врятувала лише поперечина. Це сталося після удару Івана Гребенюка.

Але незабаром ініціативу знову перехопили господарі поля. На 33-й хвилині красиво через себе пробив віце-капітан «Ниви» Вадим Хохлов. На жаль, по центру і прямо в руки воротарю. Наприкінці тайму чудовий удар з лінії карного майданчику наніс Михайло Шестаков – м’яч пройшов біля дальньої стійки.

Майже весь другий тайм «Нива» провела у численній більшості. На 52-й хвилині видалили  Олександра Дубіну. Він вимушено сфолив на Павлі Федосові, який мав вибігти на побачення із голкіпером.

«Нива» до фінального свистка тиснула, але бракувало вирішального влучного удару. Непогані нагоди не використали наші атакувальні гравці Ігор Маляренко, Павло Федосов, Михайло Шестаков. Гості гостро контратакували на доданих хвилинах, але наш кіпер Артем Кулініч діяв впевнено. Отже, чергова втрата «Нивою» очок – 0:0.