Назар Виздрик: «Треба віддати всі сили на полі в Чернівцях і спокійно йти у відпустку»

Настроєм від переможного матчу із «Діназом» (1:0) поділився захисник вінницької «Ниви» Назар Виздрик.

– Назаре, вітаю із вдало зіграним останнім домашнім матчем в цьому році. Чи все вдалось команді показати на полі?

– Дякую. На мою думку, ми виконали установку тренера на 90%. Тобто, мали б контролювати більшу частину гри. Не можу сказати, що нам це на всі 100% вдалось, але «Нива» зіграла добре в захисті.

Так, були незначні помилки, але це футбол, неможливо зіграти взагалі без помилок. На моїй пам‘яті у суперника був один небезпечний момент в 1-у таймі, але нас виручив Макс Гурідов. Ми не пропустили, і це заслуга всієї команди. Реалізували свій момент на початку другого тайму, а далі діяли по рахунку, могли на контратаці ще зловити суперника, але рахунок 1:0 нас повністю задовольнив

– Як на гравців впливав той фактор, що в цьому сезоні ще не вдавалось обіграти “Діназ”?

– Було більше стимулу нарешті обіграти вишгородців. Надто образливі поразки були на виїзді в чемпіонаті і в кубку. В одному із матчів ми пропустили на останній хвилині – було дуже прикро. А в кубковому матчі програли ми незаслужено. Тоді просто не вдалося реалізувати свої моменти.

– Що можеш сказати про атмосферу останнього домашнього матчу у Вінниці?

– Атмосфера була на найвищому рівні, дякуємо вболівальникам за підтримку. Різні моменти були на протязі цих 4 місяців в ігровому сезоні, але вінницький вболівальник завжди підтримує команду як в домашніх матчах, так і у виїзних.

– Залишився останній матч – проти чернівецької “Буковини”. Погодься, суперник надто непередбачуваний. Як потрібно налаштовуватись на цю гру?

– Налаштовуватись потрібно тільки на перемогу! Докласти максимум зусиль, віддати всі сили на полі, зробити свою справу і спокійно йти у відпустку!

Спілкувався Андрій Пацановський