fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
14 Листопада, 2021, 9:22

Максим Гурідов: «Команда віддала всі сили, щоб досягнути переможного результату»

Підсумок матчу вінницької “Ниви” та спортивного клубу “Чайка” (2:0) прокоментував воротар зелено-білих Максим Гурідов.

-Максиме, команда здобуває бажану перемогу, ще й в останній домашній грі в теперішньому році. Який настрій панував у роздягальні після фінального свистка ?

-Зрозуміло, лише позитивний. Проте було видно, що команда віддала всі сили, щоб досягнути такого результату.

-Зберігши ворота “недоторканними” , тобі вдалось записати до свого активу 14-й “сухий” матч за вінницький період футбольної кар’єри. Чи мотивує цей фактор перед наступними іграми?

-Завжди приємно грати “на нуль” позаду… Але не завжди виходить. Потрібно більше працювати і тоді, з кожним матчем, ця цифра буде лише збільшуватись. Прагну докладати максимум зусиль, щоб так і було надалі.

-Перемога над “Чайкою” повертає “Ниву” в боротьбу за 6-у сходинку в турнірній таблиці…

-Ми не думали про таблицю перед виходом на поле. Перш за все – реабілітація перед власними вболівальниками за невдалі жовтневі матчі! А тепер ми починаємо готуватись до крайньої гри цього року, щоб на мажорній ноті закінчити календарний рік.

-“Мункач”. Суперник, з яким “Нива” мірятиметься силами в крайньому матчі теперішнього року. Рецепт налаштування на матч від Максима Гурідова, який він?

-Часу на відпочинок буде достатньо . Якщо всі мої партнери по команді покажуть свій максимум на полі, то нам буде під силу привезти до Вінниці позитивний результат.

Спілкувався Андрій Пацановський

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу