Футбольний клуб "Нива" Вінниця
2 Серпня, 2018, 9:10

Максим Гурідов: «З Кулінічем товаришуємо. Обидва – з Донецька, пройшли школу «Шахтаря»

Після відпочинку разом із командою в боулінгу новий воротар «Ниви», 22-річний Максим Гурідов, відповів на кілька запитань клубної прес-служби.

– Максиме, які емоції відчуваєте після такого дружного спілкування та веселої гри із одноклубниками?

– Тільки позитивні. Таким чином ми зміцнюємо колектив. Адже у «Ниву» влилися багато нових гравців. І такі розвантажувальні заходи допомагають зблизитися.

– Раніше грали у боулінг?

– Так. З успіхом грав і раніше, і сьогодні (п’ятірка гравців за участі Гурідова вибила більше всіх очок – авт.).

– У вільний час які ігри і розваги зазвичай обираєте, як хобі?

– Люблю пограти у «Play Station».

– Останнім часом Ви виступали за «Інгулець-2». Мали стабільне місце в основі?

– Я прийшов у «Інгулець» два роки тому, як резервний воротар нашої другої команди, яка виступала у другій лізі чемпіонату України. Завдяки довірі тренера і своїй роботі над помилками почав частіше грати і потрапляти до стартового складу.

– Через рік мого перебування в «Інгульці-2» команда сильно омолодилася. Я виявився чи не найстаршим у клубі. Тому здобув стійке місце в основі та навіть виходив на поле з капітанською пов’язкою.

– Плануєте поборотися за місце у воротах з Артемом Кулінічем?

– Безумовно. Здорова конкуренція – це завжди добре. З Артемом ми добре спілкуємося, товаришуємо. Адже ми родом з одного міста, Донецька. Вихованці школи «Шахтаря».

– Раніше, до «Ниви», також були друзями?

– Авжеж. Бо у нас лише два роки різниці у віку.

– Чи можете пояснити не найкращий старт нашого клубу?

– Старт був взагалі непоганим – ми в виграли в Кубку України у одеської «Реал Фарми». В першому турі чемпіонату «Нива» старалася, намагалася забити гол тернополянам. З одного боку, не повезло. З іншого, у наші ворота було призначено сумнівний пенальті. Ми розбирали по відео цей матч, і переконалися, що домінували в ньому. Тобто мали перемагати в першому турі.

Що стосується поразки на Черкащині. Це була гра рівних суперників. Вона йшла до першої помилки. На жаль, її допустила «Нива». Сподіваємося, в наступній грі з «Вересом» ми реабілітуємося, подаруємо нашим вболівальникам позитивні емоції.

– Як взагалі Вінниця, подобається наше місто?

– Дуже красиве місто. Гуляв вулицями, милувався. Але багато чого цікавого побачити не встиг через завантаженість на тренуваннях та іграх. Лише спостерігав за роботою світломузичного фонтану «Рошен».

– Де оселилися?

– Поки що мешкаю на базі СК «Нива». Але в майбутньому збираюся переїхати на квартиру. Прагну перевести родину до Вінниці.

Прес-служба СФК «Нива»

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу