fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
12 Вересня, 2018, 9:05

Лікар «Ниви» Вільям Войцеховський cтавив на ноги олімпійських чемпіонів

Лікар «Ниви» Вільям Войцеховський відповів на кілька запитань.

– Вільяме Едуардовичу, як Ви опинилися у футбольній медицині?

– В 1997 році мене запросили в команду як травматолога. Я запитав тодішнього головного тренера «Ниви» Леоніда Гайдаржі, скільки триватиме мій робочий день: дві години або три. Він відповів, що у футболі так не буває: скільки потрібно, стільки я і буду працювати. Спочатку я подумав: навіщо воно мені потрібно. Але так і залишився у футболі на довгі роки. І мене зараз не цікавить, скільки годин робити. Я просто отримую задоволення від спілкування з хлопцями і від нашого вінницького футболу взагалі. Хоча «Нива» наразі грає в другій лізі, а я працював в олімпійській команді з олімпійськими чемпіонами.

– Ви ще працюєте лікарем в дитячій обласній лікарні. Як вдається поєднувати?

– Дуже важко. І я мрію, щоб у «Ниви» була власна база, у мене був свій медичний кабінет. Тоді я залишив би роботу в лікарні і був би з хлопцями завжди. Ми б не ходили по різних кабінетах, шукаючи, де можна зробити якусь процедуру. Я витрачаю енергію, оперуючи важкі травми та переломи у дітей, бо дуже за них переживаю. А у футболі набираюся енергії та молодості.

– Чим цікавитеся, окрім футболу і медицини?

– Я рибак-теоретик. Під час перебування з «Нивою» в різних містах завжди намагаюся придбати якісь риболовні снасті. Але в цьому році ще не був на рибалці. Коли закінчиться сезон футболу, тоді вже вирвуся порибалити.

Ще дуже люблю коней. Я проживаю в приватному будинку, і у мене живуть коні. Раніше постійно їздив верхи. А зараз люблю їх випустити у двір та просто з ними спілкуватися. Коні теж допомагають відновити енергетику. Така собі терапія. Це дійсно допомагає. Недарма до мене приїздять дітки, хворі на ДЦП. Ми їх безкоштовно катаємо на конях, вони разом спілкуються. І це приносить велику радість та допомагає їм відновитися. Я від цього теж отримую задоволення, бо можу чимось допомогти. Якщо раніше був «голодний» до операцій та хотів чим більше оперувати, то тепер отримую задоволення, коли мені вдається відновити дитину без операції..

– Повернемося до футболу. Яка в команді наразі ситуація, чи всі готові до ігор?

– Були проблеми з правим колінним суглобом у Романа Гудака. Його в Києві прооперували. Тепер він майже відновився. І я маю надію, що вже у вересні він зможе грати. Ще Вова Найко травмувався на тренуванні. Ми зробили МРТ, і відновили його без операції.

До речі, хоча наша команда грає у другій лізі, але наші вболівальники уже давно перескочили її та вже у вищому дивізіоні. Вони супроводжують «Ниву», де б ми не грали. Вболівальники завжди цікавляться, чи потрібна гравцям якась допомога і завжди її надають. Водночас необхідно, щоб команда мала свою базу. У нас є Василь Вовк, завдяки якому відродився Великий футбол у Вінниці. Але він не може все тягнути, йому потрібна допомога влади і спонсорів.

Матеріал надано Олегом Семеновим

 

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу