Лідер «Зелено-білої сім’ї»: «Турніри серед вболівальників мають стати традиційними»

Лідер вболівальницької спільноти «Зелено-біла сім’я над Бугом» Віталій Шкурак відповів на кілька запитань.

– Привіт, Віталію. Нещодавно у СК “Нокаут” відбувся невеличкий турнір з міні-футболу серед вболівальників “Ниви”. Також брала участь і команда від “Зелено-білої сім’ї”, що не може не викликати схвалення. Що можеш сказати про цей захід?
­- Турнір сподобався! Він об’єднує, знайомить, навіть незважаючи на те, що бачиш людину вперше. Але футбол (футзал) робить дива, і ти ніби людину знаєш давно.
– Як такий турнір впливає на кожного, хто прийняв рішення взяти участь у ньому?
– Він згуртовує, мотивує. Ефект змагання допомагає розвивати характер і прагнення досягнення мети (про це свідчить 3-е місце нашої команди). Це досягається повною віддачею і спільними діями!


Тому такі турніри потрібні на регулярній основі. Шоб вболівальники не лише підтримували і вболівали за “Ниву”. Але й збирались, спілкувались, прогресували, ставали загартованішими, розкутішими, здоровішими. Таким чином створюється атмосфера і аура єднання. Це допоможе будь-кому, хто брав участь у турнірі, в різних життєвих ситуаціях прийняти вірне рішення, бо такі заходи виховують впевненість в собі!
Також вразила простота заходу: без пафосу, без офіціозу, що в цілому напружує, сковує. Було атмосферно, дружньо, з повагою один до одного…
– Зі слів організаторів турніру, команди-учасники чемпіонату міста не запрошувались. Цікаво було грати з подібними собі гравцями-любителями?
– Команди зібрались цікаві. Тому було й не важко й не легко. Тримався баланс, що завжди в футболі ціниться, коли кожен може вистрілити і поставити суперника в незручне становище.
– Щодо результатів. Як вважаєш, справедливо кожна команда посіла своє місце?
– Результати справедливі, виходячи з підсумку турніру. Переміг найсильніший, хоч і в серії пенальті, але щастить кращим. Респект, організаторам і так тримати.
– Чи потрібні такі заходи і надалі проводити?
– Вони мають стати традиційними. І спільнота вболівальників “Зелено-біла сім’я з міста над Бугом” теж планує з часом активніше як брати участь в подібних турнірах, так і, по можливості, організовувати. Будемо збиратися і активно, цікаво проводити дозвілля, враховуючи довгу зимову перерву, в приміщеннях, а навесні й влітку і восени просто неба ­– на майданчиках й стадіонах міста…

Спілкувався Андрій Пацановський