17 Серпня, 2020, 9:49

«Колос» U-19 (Ковалівка) – «Нива» – 2:1

16 серпня вінницька «Нива» провела на виїзді другу контрольну гру у міжсезоння. На цей раз із «Колосом» U-19 (Ковалівка).

Наша команда вийшла на поле у такому складі: Карабін (в), Попов, Борячук, Сербул, Костюк, Калітов, Т.Брижчук, Пастушенко, Підопригора, Загорулько, Браславский. На заміну виходили Музичко (в), Івашків, Громок, Соловей, Єфремчук.

«Нива» першою пропустила, в відігралася зусиллями Тимофія Брижчука. Він рвався по правому флангу, змістився у центр і опинився в зоні правого форварда. Тимофій побачив, що воротар збирається виходити не перехоплення, взяв гру на себе і вразив кут воріт!  Отже, 1:1 після першого тайму.

Все ж нічию втримати не вдалося. Іван Музичко, який вийшов на заміну, після удару не зміг втримати м’яча, відпустив його. І господарі поля добили його у ворота на 85-й хвилині поєдинку.  2:1.

–Гра в цілому була рівною. Коли ми випустили на поле молодих хлопців, у нашої команди з’явилися певні пробіли. Але зараз ми вже почали награвати схеми, які маємо реалізувати в чемпіонаті України, – каже головний тренер Олег Шумовицький. – Непогано сьогодні себе проявили досвідчені гравці. Приміром, футболіст атакувального плану Артур Загорулько. Він регулярно загрожував воротам суперника.

Наступний контрольний поєдинок «Нива» проведе 19 серпня проти «Поділля» (Хмельницький) у Вінниці. Початок поєдинку на Центральному міському стадіоні – 17.00.