fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
13 Жовтня, 2021, 13:04

Інтерв’ю керівників “Ниви” щодо участі команди U-19 у Чемпіонаті області

Загорулько Артур, президент ФК «Нива» (Вінниця).
1) Які задачі ставите команді U-19 на цей сезон?
У нас амбіційна команда! Тому ми, керівництво клубу та тренерський штаб, нашій молодіжці, ставимо також завдання награвати склад, прогресувати та домагатися позитивних результатів в кожній грі. Головне – показувати якісну, змістовну гру!  А в загальному – розвиток команди.
2) Чи буде жіноча команда в структурі ФК «Нива»?
 Найближчим часом жіночої команди не планується, тому що весь акцент йде на розвиток структури основної команди, будівництво бази. Жіночий футбол стрімко розвивається й стає перспктивним. Тож будемо намагатися в майбутньому повернутися до цього питання
3) Чи залучається молодіжка до тренурувань основної команди?
 Звичайно, залучається. Останні показники самі бачите, зараз на перегляд регулярно потрапляють хлопці з молодіжних команд. Тобто основний акцент на молодь, ми так само робимо, будемо намагатися робити це на постійній основі, тому в принципі, факт залишається фактом, футболісти запрошуються на перегляд, молодь бачить, що ми – можемо, ми намагаємося їх залучати та довіряємо їм. Дуже важливо виховувати місцеву молодь, яка проживає, тренується на території Вінницької області і давати їм шанс, тому що є багато талановитих діток і не хочеться втратити  шанс дати можливість розвиватися їм. Тму ми намагаємося їх залучати до основної команди.
Свіріда Олексій, спортивний директор ФК «Нива» Вінниця.
1) Мета створення команди U-19 в структурі «Нива» Вінниця?
 – В першу чергу, це – показати нашій молоді, що клуб  на них розраховує, що ми слідкуємо за тим, як молодь прогресує та розвивається, адже саме молодіжна команда – це прямий шлях потрапити в основну команду.
2) Чому вирішили взяти участь у Чемпіонаті Вінницької області серед аматорських команд?
 Цей рік для нашої молодіжки є експериментальним. Керівництво клубу прийняло рішення взяти участь в обласних змаганнях, щоб хлопці спробували свої сили вже в дорослому футболі, швидше звикнули до боротьби та характеру спражніх чоловіків, адже U-19 це все ж таки підлітки, тому цього року зіграють у Чемпіонаті Вінницької області серед аматорів, а далі – час покаже!
3) Які задачі поставлені на цей сезон?
 – Задачі для молодіжної команди – перемагати кожного суперника та показувати якісний футбол, прогресувати та віддаватись на полі. Тільки при максимальних навантаженнях людина розвивається та показує найкращі результати. Тому ми прагнемо розвивати нашу молодь і виховати майбутніх футболістів!
4) Як молодіжка «Ниви» виглядає на фоні, вже досвідчених гравців Чемпіонату Вінницької області серед аматорів?
Наша молодь непогано виступає серед команд аматорів на обласному рівні. Звичайно, як і у всіх, є якісь певні проблеми, але від матчу до матчу намагаємось прогресувати та показувати свій кращий футбол.
Джерело: сайт Вінницької обласної асоціації футболу
Прес-центр:

Питання до керівництва клубу