Ігор Харьковщенко порівняв свій клуб із «Хоффенхаймом» і сказав, що для «Минаю» в домашній грі «Нива» – не суперник

Представляємо Вашій увазі основне із відповідей головного тренера «Минаю» Ігоря Харьковщенка на післяматчовій прес-конференції.

– Якщо ми б забили два-три  м’ячі, могли б просто грати у своїх задоволення. Ми не відійшли від своєї схеми гри навіть тоді, коли пропустили гол.  Продовжували грати у власний футбол. І будемо продовжувати грати для вболівальників, щоб вони отримували задоволення. Я вдячний хлопцям за те, що вони грали до кінця. Вони заслужили цю перемогу. І це при тому, що у нас випало шість гравців з основного складу, – Ігор Харьковщенко.

– Яке у Вас враження від гри «Ниви»? Це непростий колектив? 

– Він трохи дав нам бій. «Нива» небезпечна під час стандартів. Нічого іншого вона не могла нам протиставити. «Нива» нічим не здивувала. У неї хороший тренер, організований колектив. Але для нас це не суперник в домашній грі (вперше в новітній історії «Ниви» тренер опонентів з такою неповагою відгукується про наш колектив – авт.).

Ми були впевнені, що виграємо. Але вийшло дещо важкувато.

– На виїзді минайцям не вдається так добре грати, як вдома. З цим це пов’язано?

– Із психологією. Нам є над чим працювати. Ми поставимо на ноги травмованих гравців. І на наступний рік будемо грати активніше та брати очки й на виїзді. Щоб бути першими, це необхідно робити. Ми багато розгубили в гостях. Могли вже зараз йти на першому місці із великим запасом очок.

– Чи здатний «Минай» підвищитися в класі? Або ще зарано про це говорити?

– А Ви не бачите по грі?! Тут все зрозуміло. Ми точково будемо підсилюватися. Нам по силам вирішувати завдання. Ми витримали один тайм із «Динамо» (Київ). А всі інші ігри проводимо першим номером, навіть у гостях. Це свідчить про клас команди. Вона зростає, грає у футбол. Як «Хоффенхайм» – команда із маленького міста, яка демонструє дуже хороший футбол. Дай Бог, що ми були такі ж, як «Хоффенхайм».

– Можливо, клас Вашої команди і є. Але порівнювати «Минай» із «Хоффенхаймом» – це не занадто?

– Це сайт «Динамо» (Київ) нас порівнює. Мені вже не вперше задають дивні запитання.

– Поясніть момент, коли Ваш голкіпер грубо збив нашого капітана? Це психологія клубу, який йде на підвищення?

– Команда Вінниці пробила 2,5 рази по воротах за 95 хвилин. Тому Ви маєте адекватно ставитися до неї. Коли ми програємо, я можу визнати, що нас переграли, десь ми не праві. Якщо Ваш клуб програв, це нормально.

А наш воротар також нервує, переживає. Він штовхнув нивівця,а  не вдарив його – нічого страшного.

Прес-служба СФК «Нива», фото з сайту ФК «Минай»