fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
17 Червня, 2021, 14:59

Ярослав Браславський: «Епіцентр» має бути сильним опонентом в новому сезоні»

Форвард «Ниви» Ярослав Браславський підбив підсумки минулого сезону.

-Ярославе, чим Вам в першу чергу запам’ятався минулий сезон?

-Минулий сезон залишив двоякі відчуття. Це був провал у його першій половині, що відклало неприємні спогади. А також успішний виступ у другому колі, який надихає на оптимізм.

-Який матч найбільш запамятався, його приємно згадати?

-Декілька матчів можна виділити. Це перемоги над «Ужгородом» та «Епіцентром», а також успіх у Кубку над «Кривбасом». Перемога над криворожцями була пам’ятною, тому що у «Ниву» майже ніхто не вірив, а ми пройшли далі!

-Яка гра вийшла не дуже вдалою і з яких причин?

– Гра на виїзді проти «Діназу» була провальною. В перші хвилини пропустили швидкі голи, бо не були готові до матчу фізично. Багато сил перед цим віддали у матчі на Кубок перед грою з «Діназом».

-Скоріше за все, “Нива” боротиметься за провідні місця групи в наступному сезоні. Хто може стати нашими конкурентами? Чи поки зарано про це говорити?     

-Я думаю, що зарано це обговорювати, адже ніхто не знає склад групи. Проте, думаю, «Епіцентр» буде сильним опонентом. Щодо нас: будемо намагатись успішно діяти в кожній грі. Щоб все залежало тільки від «Ниви»; сподіватися на слабких суперників не будемо.

-Як проводите свою відпустку? Фізичну форму встигаєте підтримувати?

-Відпустку проводжу удома з сім’єю, займаюсь дітьми. У мене двоє маленьких. Їхньої енергії вистачає, щоб папа активно проводив відпочинок і тримав себе у формі.

Пресслужба ФК «Нива»

 

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу