ФК «Томашпіль» – «Нива» – 1:1. Нічия із чемпіоном першої ліги Вінниччини

21 червня вінницька «Нива» провела перший контрольний поєдинок у міжсезоння. Суперником колективу Вадима Кудіярова і Колінса Нгахи був міцний аматорський ФК «Томашпіль». Цей клуб нещодавно виграв першу лігу чемпіонату Вінниччини і отримав право на підвищення у класі. За нього виступають відомі колишні професіонали шкіряного м’яча: екс-нападник «Ниви» Володимир Поліщук і граючий тренер Валентин Кучковський.

Тим часом наш клуб другої ліги проводив поєдинок в експериментальному складі. Зокрема, в ньому зараз грали  виключно футболісти, які перебувають на перегляді.

В цілому ФК «Томашпіль» більше володів м’ячем, а нивівці грали на контратаках. В першому таймі глядачі забитих голів не побачили.

За 15 хвилин до фінішу рахунок було відкрито. «Нива» почала пресингувати на чужій половині поля, що спонукало томашпільців помилитися. М’яч отримав

вихованець Вінницької ОДЮСШ Блохіна-Бєланова, гравець команди U-19 Богдан Нагайський. Він в один дотик чудово пробив по воротах із-за меж карного майданчику. Причому побачив, що воротар необережно залишив свої володіння. 1:0!

Вже через кілька хвилин господарі поля відігралися. Володимир Поліщук на правому фланзі обіграв захисника, виконав навісну передачу на дальню штангу, яку вдало замкнув його партнер по команді. 1:1.

– Грати нам було непросто, враховуючи спекотну погоду і фізичний стан підготовки наших футболістів. Тому ми більше діяли від оборони. Господарі переважно контролювали м’яч, але без особливої гостроти біля наших воріт. Натомість ми створили більше гольових моментів, – каже Колінс Нгаха.

– Колінсе, захисник Дмитро Попов, який повернувся до «Ниви» після кількох років перерви, добре себе проявив?

– Він зіграв на рівні. Я добре знаю його можливості. Можливо, Дмитро ще не в оптимальних кондиціях, які потрібні для другої ліги. Але все ж він чітко виконував свою роботу.

Водночас порадувала молодь. Приміром, Богдан Нагайський, який гарно себе проявив. Він виконав великий обсяг роботи і має гарне бачення поля.

– Який наступний контрольний поєдинок проведе «Нива»?

– Плануємо зіграти його наприкінці наступного тижня. Причому із залученням гравців основного складу. Суперник ще не відомий, ведемо перемовини.

Прес-служба ФК «Нива»