fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
22 Листопада, 2020, 18:16

«Епіцентр» разом із бразильцем Барбосою здолав «Ниву»

Посеред тижня «Епіцентр» (Дунаївці) втратив відмінний шанс вийти на перше місце. Приймаючи на львівському стадіоні «Скіф» «Буковину» він провалив початок матчу і навіть поступався в рахунку, в результаті задовольнившись результативною нічиєю 2: 2. Зі слабкими надіями на осічки конкурентів на Київщині дунаївецький клуб приймав вінничан. «Нива» – аутсайдер чемпіонату, який підніс гучну сенсацію в Кубку України, але у Другій лізі тільки-тільки почав набирати очки. Цим і був небезпечний для вимушеного зробившого паузу у виступах через «Сovid-19» «Епіцентру». Він приймав «Ниву» в своїй Хмельницькій області – у Волочиську. Бо стадіон у Дунаївцях – на реконструкції. До речі, «Епіцентр» разом із «Поділлям» у цьому чемпіонаті ще не програвав.

До Волочиська прибуло близько десятка нивівських фанів. На арену їх не пустили, бо матч відбувався без глядачів. Вінницькі вболівальники стояли за парканом стадіону і відчайдушно підтримували своїх улюбленців.

Вже в дебюті зустрічі, атакуючи в підкаті воротаря Карабіна, травмувався капітан господарів Івашко, і форварда незабаром довелося замінити (вже на восьмій хвилині вийшов Процик). Можливо, це дещо змінило гру «Епіцентру», тому що дебютний відрізок він провів практично без воріт.

Лише десь на 24-й хвилині Барбоса запресингували-таки голкіпера «Ниви» Карабіна. Але з гострого кута пробивати сам не міг, а закид в центр штрафного вийшов безадресним.

На 36-й хвилині «Епіцентр» розіграв по-справжньому хорошу атаку, але після проходу з прострілом від Процика і Беженар, і зреагувавшого на добивання Раца потрапили в суперників. Слідом Барбоса головою замикав флангову подачу – і тут воротар Карабін по-справжньому виручив «Ниву».

Вже перед перервою огризнулися і вінничани, але Брижчук метрів з 20-ти пробив повз ворота. Перший тайм залишив нулі на табло.

Відразу після перерви нивівець Сербул дуже небезпечно бив під поперечину – м’яч, здалося, від руки воротаря пішов на кутовий, але рефері вказав бити від воріт.

У плани «Епіцентру» явно не входило знову втрачати очки. Тим більше, вінницька команда все сміливіше переходила на половину поля номінальних господарів. Допоміг пенальті. Віталій Кузів рвонув з правого флангу в штрафну і зачепився за ногу Борячука. Нивівець до того ж отримав жовту картку.

Досвідчений бразилець Клодін Барбоса впевнено переграв з 11-метрової позначки воротаря – 1:0. Хоча Карабін і вгадав кут.

На куражі Р.Кузів і Кривобедрий небезпечно вривалися в штрафний вінничан з флангів, але вичавити максимум із гострих проходів не могли.

А от численні кутові від вінничан, до пори – до часу проходили без гостроти, все ж розгойдали гру. На 73-й хвилині Браславський розметав захисників біля лицьової лінії, а удар Брижчука після його відмінного пасу потягнув воротар «Епіцентру» Чорнобай.

За 10 хвилин до кінця основного часу нивівець Максим Підопригора впав у карному майданчику. Арбітр 11-метровий не призначив, а натомість показав нашому гравцю жовту картку.

Арбітр додав до основного часу 4 хвилини. «Нива», в складі якої на заміну вийшла низка свіжих гравців, билася до кінця, намагаючись вирівняти становище в матчі.

Але на 3-й доданій хвилині господарям вдалося зняти всі питання. Після кутового першим на підборі виявився Апанчук, який віддав лівіше – на іншого джокера, Черновецького. Простріл з лівого краю на лінії воротарського замкнув в боротьбі із захисником Арсен Кривобедрий – 2:0.

На цьому все. «Епіцентр» залишився в трійці кращих. З огляду на, що в 2020 році залишаються тільки деякі перенесені матчі, схоже, що дебютант другої ліги там і фінішує. А «Ниву» ще чекає матч 1/8 фіналу проти ковалівського «Колоса». У Кубку України справи у вінницької команди йдуть набагато краще, ніж в чемпіонаті.

Технічні дані

«Епіцентр» (Дунаївці) – «Нива» (Вінниця) – 2:0

Неділя, 22 листопада 2020 року, 14:00. Волочиськ, стадіон «Юність»
Арбітр – Василь Файда (Львів)

Голи: Барбоса, 57 (пен.), Кривобедрий, 90+3

«Епіцентр» (стартовий склад): Чернобай, В.Кузів, В.Бадло, Сениця, Ничипоренко, Раца, Беженар, Кривобедрий, Р.Кузів, Івашко, Барбоса.

Запасні: Попович, Червонецький, Процик, Апанчук, Плис, Жмуйда, Морозов, Федоров, Буй.

Головний тренер: Ігор Бадло.

«Нива» (стартовий склад): Карабін, Сербул, Федорук, Попов, Борячук, Калітов, Підопригора, Брижчук, Громок, Костюк, Браславський.

Запасні: Музичка, Осмоловський, Пидгаєцький, Зугравий, Івашків, Гемега.

Головний тренер: Олег Шумовицький.

За матеріалами: sportarena.com