fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
23 Червня, 2019, 9:53

Директор ОДЮСШ Блохіна-Бєланова Ігор Коваль: «Мета нашої школи – готувати зміну для вінницького професійного клубу»

ФК «Нива» має договори про співпрацю із двома місцевими футбольними школами. Ігор Коваль, директор однієї з них, ОДЮСШ Блохіна-Бєланова, підбив підсумки сезону.

– В ДЮФЛ України ми виступили в минулому сезоні добре. В загальнокомандному місце ОДЮСШ Блохіна-Бєланова набрала 101 очко і посіла 5-е місце. Для порівняння: торік у нас було 6-е місце і 97 очок. Тобто загальні показники ми трохи покращили.

В індивідуальному заліку наш колектив 2005 р.н. вийшов до фінальної частини ДЮФЛ України, де зібрані 8 кращих команд. Вона проходила в Умані. Разом із нами грали юнаки «Динамо», «Шахтаря», «Дніпра», «Карпат», «Металурга» (Запоріжжя), «Скали» (Стрий) тощо. Було важко боротися із такими грандами. Ми виступили невдало, посівши останнє місце. Але хлопці спробували свої сили у фінальній частині. Могли взяти й місце вище, але вирішили дати ігрову практику на такому високому рівні всім 20 юним футболістам, яких привезли, – каже Ігор Коваль.

– Ігорю Федоровичу, а які результати Ваших команд на обласному рівні?

– В чотирьох вікових групах ДЮФЛ області дві наші команди (2002 р.н. і 2005 р.н.) стали чемпіонами, інші дві –срібними призерами.

Наша команда виграла перший чемпіонат ДЮФЛ Вінниччини серед дівчат. А жіноча команда ОДЮСШ Блохіна-Бєланова посіла друге місце у чемпіонаті України в першій лізі і здобула путівку до вищої ліги. 20 липня вона дебютує в еліті українського жіночого футболу.

– Чи багато лише випускників нашої школи є кандидатами до дорослої «Ниви»?

– Наразі на перегляді у «Ниві» одразу сім наших вихованців (2001-2002 р.н.). Сьогодні у ній вже грають наші випускники: Брижчук, Демченко, Бондарчук, Когут. Взагалі мета нашої школи – готувати зміну для вінницького професійного клубу.

– А багато ваших вихованців останнім часом пішли до клубів інших регіонів?

– В цьому році ми об’єднали із «Нивою» всі зусилля. Намагаємося наголошувати перспективним хлопцям, аби вони не уходили в клуби інших регіонів. Їх переглядають тренери «Ниви». Якщо молоді гравці не підходять вінницькій команді майстрів, тоді вже шукають футбольного щастя в клубах інших міст.

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу