Футбольний клуб "Нива" Вінниця
24 Серпня, 2018, 8:17

Директор «Ліга-Бару» Сергій Єгоров: «Велика честь брати участь у розвитку одного із символів Вінниці»

В центрі Вінниці нещодавно облаштували куточок вінницької «Ниви» із відповідною атрибутикою, прапорами. Тут продають й квитки на матчі нашої єдиної в області професійної футбольної команди. Не дивно, що до «Ліга-Бару», на запрошення його керівництва, навіть завітали всі гравці і тренери нивівського клубу.

– Наш заклад позиціонуються як футбольний. Маємо куточки «Ювентуса», «Манчестера», «Ліверпуля», вінницької «Ниви». Маємо оригінальні футболки із реальними автографами гравців збірних Аргентини і Німеччини, іспанської «Валенсії». Щось викупали у колекціонерів, решту – збирали підписи у зірок під час перебування за кордоном, – каже директор «Ліга-Бару» Сергій Єгоров.

– Пане Сергію, коли у вас з’явився куточок «Ниви»?

– Тиждень тому. Клуб допоміг нам його оформити.

– Ви самі займалися футболом?

– В футбол я не грав, але є вболівальником із самого дитинства. Батько вперше відвів мене на стадіон «Локомотив» років у сім. З того часу я вболіваю за вінницьку «Ниву».

– Підтримуєте лише за місцеву команду?

– Ні. Також є прихильником «Мілана» ( з того часу, як таки грав Андрій Шевченко) і національної збірної України.

– Що можна сказати про нашу сьогоднішню «Ниву», її потенціал?

– Дуже хотілося б бачити домашні перемоги. Але видно по хлопцям, що вони б’ються, викладаються на полі. Під час перегляду подільського дербі я отримав шалені емоції. А це – найголовніше! «Нива» ще росте, і поки не можна вимагати від неї неможливого.

– «Лігу-Бар» відвідали в повному складі гравці і тренери «Ниви». Наскільки для Вас це була важлива подія?

– «Нива» – це невід’ємна частина Вінниці. Така ж, як, приміром, вежа на Європейській площі, арка парку ім. Горького чи Центральний міст. Тому для мене велика честь брати участь у розвитку одного із символів міста!

– Які спортивні трансляції відбуваються у Вашому закладі?

– Ми є офіційними партнерами телеканалів «Футбол-1» і «Футбол-2». В громадських місцях транслювати їх без дозволу не є легальним. В той же час ми уклали угоду із телеканалами, маємо відповідну табличку. Тобто працюємо з ними напряму. Напевно, такий статус маємо єдині у Вінниці. Тому чекаємо кореспондентів названих телеканалів. Вони нерідко дають сюжети безпосередньо зі спортивних барів. Особливо це буває на матчах збірної України чи інших відповідальних поєдинків. Одного разу, кілька років тому, кореспонденти каналів «Футбол-1» і «Футбол-2» вже приїздили до нас (перед матчем із «Гірником-Спортом» побували знову і брали інтерв’ю у пана Єгорова – авт.).

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу