fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
11 Жовтня, 2021, 9:50

Дмитро Козьбан: «Це був одне з найгірших газонів, де доводилось грати»

Гру проти галицьких “Карпат” (2:3) прокоментував нападник вінницької “Ниви” Дмитро Козьбан.

-Дмитре, безвиграшна серія нашої команди збільшилась до п’яти   матчів. Що «пішло не так» у нивівському механізмі?

-Важко сказати, що саме… Але те, що команда не розраховувала подібні результати – це точно! Пішла серія невдач. Потрібно всім разом виходити з цієї ситуації.

-Чи не вперше “Нива” у виїзному матчі намагалась контролювати м’яч та диктувати умови гри супернику. Наскільки фізика команди на сьогоднішній день дозволяє грати першим номером?

-Контролювати м’яч на такому полі було з розряду “неможливо”. Це був одне з найгірших газонів, на яких доводилось грати. Ми прагнули атакувати і виграти гру. Але, на жаль, в другому таймі прогавили дві контратаки.

В фізичному плані ми точно не поступились господарям, але не реалізували свої моменти і в кінцівці пропустили.

-В заключних хвилинах матчу нивівці великими силами пішли вперед та прижали галичан до їхнього карного майданчику. “Валідольна” нічия не влаштовувала?

-Так, зрозуміло! Грали лише на перемогу, тому і прогавили такі контратаки… Впевнений, якби ми вигравали протягом поєдинку, то і довели б справу до перемоги. Занадто хотіли перемогти, тому варіант з нічиєю нас не влаштовував.

-Наступний матч команда знову проведе на виїзді, в Черкасах, де зустрінеться проти одного з лідерів підгрупи – “ЛНЗ”. Зуміють хлопці відновитись фізично та морально до цієї битви?

-Матимемо тижневий термін! Тому, гадаю, всі встигнуть відновитись та підійти у повній бойовій готовності до гри. Тим паче, нас очікує гра з потужною командою. Можливо, і наший граючий президент Артур Загорулько до цього матчу  зуміє відновитись. Постараємось продемонструвати гідну гру.