fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
9 Квітня, 2021, 17:03

Дмитро Бондар: «Не люблю програвати ігрові дуелі»

Пропонуємо коментар гравця “Ниви” Дмитра Бондаря після поєдинку із «Діназом» (0:0).

-Як самопочуття, Дмитре? Після твого стику з більш габаритним суперником стало моторошно за наслідки!

-Дякую, що цікавитесь. Після заміни відразу поїхали до лікарні робити рентген, потім операція. Минуло декілька годин, і я прийшов до тями, і тут відразу бачу від вас повідомлення. Мені дуже приємно.

-Епізод був максимально динамічний, і ти не хотів його програти…

-Не люблю програвати ігрові дуелі (сміється-авт.). Тому не дивлюсь на габарити суперника і кидаюсь у бій. Не гадав, що буде такий серйозний наслідок (зламав перенісся, і ще ззовні втручались лікарі). На полі якось не відчував, але в лікарні техніку не обманеш. Дякую нашим лікарям за оперативність, вони справжні професіонали.

-Найбільш активним в першому таймі був Антон Брижчук, колишній гравець вінницької “Ниви”, і Сергій Старенький, який має досвід виступів в УПЛ. Розумів перед матчем, з ким доведеться мати справу?

-З Антоном я знайомий ще з дитинства, добре знаю його як людину і футболіста. Завжди приємно грати проти нього, він цікавий та креативний футболіст. Старенький також гравець досвідчений, але ми не граємо в УПЛ (з посмішкою-авт.). Повною мірою боровся проти суперника з перших хвилин. Трішки в матчі пішло не за планом, але намагався грати жорстко і в межах правил.

Отже, твій висновок: нічия в активі чи втрата очок ?

-Грою партнерів я задоволений. Бачу, що у всіх було бажання і самовіддача, за що їм аплодую. А ось результатом я незадоволений, ми граємо лише на перемогу.