Дмитро Гарванко: «На гру з «Вересом» тренерський штаб психологічно налаштував нас по-іншому, що і принесло свої плоди»

Переможний матч проти рівненського “Вереса” прокоментував один із провідних гравців вінницької “Ниви” Дмитро Гарванко.
– Дмитре, вітаю тебе із виїзною перемогою. Оціни рівень суперника та якості, завдяки яким “Нива” вивезла із Млиніва три пункти!
– Дякую. В нашій групі всі команди рівні. Тому виділяти чимось “Верес” не можу. Рівна команда без яких-небудь надмірностей. Грали як завжди, але психологічно тренерський штаб налаштував нас по-іншому, що і принесло свої плоди.
– До цього матчу у команди була психологічна важкість. Чи вдалось позбутись її?
– Я вважаю, що так. Ми і раніше намагалися виграти кожен матч. Але не вистачало трішки фарту і потрібного налаштування. Сподіваюся, тепер все буде по-іншому.
– Як показує практика минулих матчів, перед власними вболівальниками зелено-білі грають не надто впевнено. На твій погляд, в чому проблема?
– У домашніх іграх ми ще більше хочемо проявити себе перед своїми вболівальниками. І це діє на нас негативно, так як ми боїмося помилитися. Мовляв, головне не пропустити. В цьому і полягає наша проблема – в психології.
– Наступний суперник принциповий для вболівальників “Ниви” – житомирське “Полісся”. Що можеш сказати про нього та з яким настроєм на поле вийдеш особисто ти?
– Нічого не можу сказати, рядова команда. Гратимемо з настроєм тільки на перемогу.

Спілкувався Андрій Пацановський