fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
27 Серпня, 2019, 20:02

«Діназ» – «Нива» – 1:0. Залишаємо Кубок України

Після невдач нивівців у чемпіонаті другої ліги вболівальники розраховували на успіхи в Кубку України. Особливо після розгромної домашньої перемоги в рамках першого етапу над ФК «Нікополь» (Дніпропетровська область) – 5:1. Для «Діназа» (Вишгород, Київська область) волею календаря поєдинок із «Нивою» був аж п’ятим поспіль домашнім. А команда Колінса Нгахи другу гру поспіль проводила на Київщині.

Вінницькі футболісти розпочали активно. Вже на 6-й хвилині був чудовий момент у Артура Загорулька – м’яч після його пострілу влучив у поперечину. Незабаром Денис Громок ледь не замкнув простріл Ярослава Браславського. Вінницькі вболівальники, які прибули на гру, були дуже активними. І гнали свою команду вперед. До перерви два шанси відзначитися ще мав Ярослав Бралавський. Водночас після контратаки господарів поля «Ниву» врятував Максим Гурідов.

Після відпочинку, на 61-й хвилині, не витримала наша оборона. Олексій Бриженко пробивав в падінні головою із близької відстані. Максим Гурідов виявився в цьому епізоді статистом, адже вже не встигав зреагувати. 1:0.

Тут же Антон Брижчук вийшов на поле замість Дениса Громока. Надалі гра йшла із перемінним успіхом. На 75-й хвилині Максим Гурідов врятував свою команду. Незабаром після удару Ігоря Маляренка шкіряний знову влучив у поперечину. На останніх хвилинах ігровий снаряд стикнувся із рукою гравцю «Діназу» в карному майданчику. Нивівці вимагали пенальті, але свисток судді мовчав.

Отже, незважаючи на всі старання і продемонстровані бійцівські якості, наша команда залишає Кубок України. Тож тепер зможе сконцентруватися на чемпіонаті.

«ДІНАЗ» (Вишгород) – «НИВА» (Вінниця) – 1:0

Гол: Бриженко (61).

«Діназ»: Крикнін, Ізотов, Гарбар, Волошин, Корешков, Петренко (Липовий, 55), Ічанський, Авдалян (Марченко, 80), Бовтрук, Каркошкін (Чернишов, 71), Бриженко.

«Нива»: Гурідов, Воздрик, Попов, Дворовенко, Бондарчук, Калітов, Т.Брижчук, Загорулько, Маляренко, Браславський, Громок (А.Брижчук, 62).