Денис Колчін: «Я йду з команди»

Представляємо Вашій увазі відповіді Дениса Колчіна на післяматчової прес-конференції

– Дуже шкода, що в останній грі півріччя ми не досягли перемоги. Адже у нас було достатньо можливостей для цього. Водночас вітаю «Минай» із хорошою грою та вольовою перемогою. Матч був цікавим. Він сподобався своєю напругою і самовіддачею. Цей поєдинок, на мою думку, став прикрасою півріччя, – каже Денис Колчін.

– Денисе Борисовичу, чи все сьогодні виходило у Ваших хлопців? Які помилки вплинули на результат?

– Помилки, безумовно, були. Не все виходило на полі. Необхідно віддати данину гравцям «Минаю» – вони примушували нас помилятися. Точно так же, і ми їх. Системні помилки необхідно розбирати на «холодну голову». В принципі, хлопці витримали установку на гру. Зокрема, ми мали пресингувати, зустрічати суперників якомога вище і примушувати помилятися. Це у нас з успіхом іноді виходило. Тому ми й розраховували на перемогу.

– Що буде змінювати «Нива» під час тривалої перерви?

– Однозначно, я уходжу із команди! Для себе я це рішення вже ухвалив. Ще тиждень тому сказав про це президенту. Я більше не можу і не хочу працювати у Вінниці. У мене, на жаль, не все вийшло із того, що я задумав. Я відчуваю відповідальність і за той результат, який ми видали у це півріччя. В цілому ми виступили в чемпіонаті не дуже добре. У нас було багато невимушених втрат очок.

Дякую за підтримку президенту, віце-президенту клубу, адміністрації, всім своїм помічникам, тренерам, масажистам тощо. Всі вони працювали самовіддано, навіть більше того. А особливо дякую нашим футболістам, які у важких ситуаціях нерідко радували і робили більше, ніж здатні – через «не можу». На жаль, нам не вдалося останнім матчем підсолодити пігулку невдалого виступу у півріччі. Але я не планував залишатися у «Ниві», незалежно від результату матчу із «Минаєм». Адже все що міг, я віддав цій команді.

– Можливо, у Вас є пропозиції від інших клубів?

– Ні. Я дуже вимотаний психологічно. Це було дуже важке півріччя.

– Вимоги до футболістів «Ниви» були достатньо високими?         

– У мене вимоги до себе навіть більше, ніж Ви можете себе уявити. Але ми дуже багато втратили по ходу чемпіонаті. Якщо ми б реалізували все, що запланували, були б зараз в комфортному турнірному становищі. Я оцінюю свою роботу об’єктивно: я не дав той результат, на який розраховувало керівництво.

Водночас у нас хороша команда і чудові футболісти. Я не червонію за нинішню «Ниву», а пишаюся нею. Є певні індивідуальні пробіли, деякі позиції, які можна підсилити. Але в цілому ця команда може вирішувати поставлені завдання. Можу лише побажати вдачі нашому колективу. Впевнений, у нього все вийде.

– Можливо, разом із Вами із клубу підуть футболісти, яких Ви підбирали під своє бачення гри?

– Є контрактні зобов’язання. Під час зимової перерви контракти завершуються лише у п’ятьох футболістів. Але основа команди зберігається. І забрати їх, як іграшки з магазину, інші клуби не зможуть.

– У грі з «Минаєм» була зроблена лише одна заміна. Чому? Чи все влаштовувало протягом гри?

– По позиціям можна було зробити ще одну заміну, наприкінці матчу. Вже зараз, по гарячих слідах, я це розумію. Але не більше того. Ця гра не передбачала великої кількості замін.

– Ви сказали, що була установка зустрічати суперника якомога вище. Але в першому таймі «Минай» цим добре скористався. Він розрізними передачами в атаці розривав наш захист. І біло створено багато моментів біля наших воріт …

–  Наш суперник – висококваліфікований. У «Минаї»  хороші тренер і футболісти. Не дивно, що у господарів поля були гольові моменти. Але ми витримували план на гру. І, в принципі, нам майже вдалося досягти позитивного результату на виїзді проти дуже сильного колективу. Я вважаю, що ми грали правильно.

– Дякуємо Вам за роботу. Успіхів надалі.

– Дякую!

Прес-служба СФК «Нива»