Актуальне інтерв’ю Василя Вовка

Почесний президент СФК Нива-В Василь Вовк після представлення головного тренера команди Володимира Горілого дав інтерв’ю прес-службі клубу.

– Василю Васильовичу, прокоментуйте призначення головного тренера команди?

– Володимир Горілий не є заміною комусь. Він покликаний для того, щоб згуртувати наш колектив завдяки своєму професіоналізму, великому досвіду і позитивізму. Це людина, яка багато пограла у футбол на найвищому рівні – як у часи СРСР, так і у незалежній Україні.

Володимир Горілий тренував потужні команди, в тому числі і молодіжну збірну України (до 20 років). А ще Володимир Іванович – добра і порядна людина, яка переживає не лише за себе, але й за колектив, з яким вона працює. Це нечасто можна зустріти в сучасному футболі і взагалі в сучасному житті. Сподіваємось, що Володимир Горілий допоможе створити потужній колектив, який спроможний виконати поставлене завдання – вихід до першої ліги.

– Весь тренерський штаб збережено?

– І навіть розширено! Нагадаю, в міжсезоння наш тренерський штаб зміцнили тренер з фізичної підготовки Сергій Ваколюк та масажистка Ірина Ларкіна, яка допомагає хлопцям відновлюватися після важких навантажень. Тривають перемовини щодо залучення до роботи в клубі з відомим тренером воротарів Володимиром Циткіним. Отже, тренерський штаб у нас досить потужній, йому по плечу виконати поставлені цілі.

– Які ще кандидатури розглядалися на посаду головного тренера «Ниви-В»?

– Ми вели переговори з багатьма кандидатами. Олександр Шовковський довго думав і відмовився після того, як брати Суркіси запропонували йому адміністративну посаду. Мовляв, він ще не готовий тренувати команду навіть другої ліги. Але пан Шовковський обіцяв одного разу приїхати до Вінниці, підтримати нашу команду і особливо воротарів.

Я пропонував посаду головного тренера відомому в минулому динамівцю Анатолію Дем’яненку, але йому надійшла цікава пропозиція очолювати одну із збірних.

Багато часу спілкувався з чудовим фахівцем Анатолієм Волобуєвим, який зараз мешкає на окупованій території в місті Алчевськ. Він був вимушений відмовитися через сімейні обставини.

Вів перемовини з ще з кількома кандидатами – приміром з Сергієм Мізіним, Володимиром П`ятенком, Анатолієм Бузніком та ін. Але все це позаду – нині у «Ниви-В» є головний тренер з іменем у футболі.

– Яким нині є фінансове становище клубу?

– Фінансовий стан у «Ниві-В», як у всіх інших команд України (в тому числі і Прем’єр-ліги) не є стабільним. Це відповідає загальній ситуації в державі. Тому неправильно казати про те, команда на всі 100 % готова для виконання поставленого завдання – виходу в першу лігу.

Але ми працюємо над забезпеченням гідного рівня фінансування колективу, продовжуємо пошук інвесторів. Цьому питанні я практично щодня я присвячую по 6-8 годин. Переважно знаходжу платоспроможних інвесторів в Києві. Це люди, які добре знають мене і довіряють. Допомагають не лише бізнесмени. Приміром, нещодавно благодійний фонд підтримки вінницького футболу отримав кошти від структури, яка є дочірньою до МВС України. Ми зі свого боку беремо зобов’язання просувати проекти та ідеї наших партнерів, рекламувати їх тощо.

– Де команда проводитиме домашні матчі в 2017 році?

– Ми досягли домовленості з міським головою Вінниці Сергієм Моргуновим про те, що «Нива-В» гратиме на муніципальному Центральному міському стадіоні, якщо вона цього захоче. І ця тема навіть не обговорюється.

Інше питання – щодо проведення тренувань на ЦМС, адже раніше команда тренувалася виключно на штучному газоні СК «Нива». Голова спорткомітету Вінницької міської ради Сергій Краєвський отримав вказівку вивчити це питання. І ми сподіваємося, що з приводу тренувань на ЦМС ухвалять рішення, яке буде позитивним для нашого клубу.

– Але, як вже відомо, перший весняний домашній матч, який наша команда гратиме 18 березня проти «Балкан» (Зоря) відбудеться знову на СК «Нива». Чому?

– Є дві причини. По-перше, ми розуміємо, що можемо за одну гру за нинішньої погоди «вбити» поле ЦМС. Окрім того, сподіваємося отримати певні переваги проти сильної команди «Балкани», приймаючи її на штучному покритті, до якого ми звикли.

Прес-служба СФК «Нива-В»