fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
18 Жовтня, 2021, 10:35

Знайомтеся: наш наступний суперник “Лівий берег” (Київ)

Візитка
Повна назва – футбольний клуб «Лівий Берег» (Київ)
Засновано – 2017
Населений пункт – Київ, Україна
Стадіон – «Лівий Берег»
Президент – Микола Лавренко (Україна)
Почесний президент – Микола Павлов (Україна)
Головний тренер – Анатолій БузникУкраїна
Ліга – Друга ліга
Сайт – fclb.kiev.ua

Історія
Футбольний клуб «Лівий Берег» розміщується в київському районі Осокорки, що знаходиться на лівому березі Дніпра, від чого і походить назва клубу. Проводить свої домашні ігри на стадіоні «Лівий берег», який розташований безпосередньо за межею Києва на землях села Гнідина (місцевість Млиново).

Клуб був створений у вересні 2017 року Миколою Лавренком, колишнім президентом «Поліграфтехніки» (Олександрія) і українським тренером Миколою Павловим. До клубу також був залучений ще один український тренер Анатолій Бузник, найбільш відомий тим, що керував студентською збірною України з футболу на літніх Універсіадах. Бузник у клубі став виконувати ролі тренера та спортивного директора.
23 червня 2018 року було відкрито дитячий клубний стадіон 60х40 з трибунами на 500 місць і сучасним табло, а 2020 року був відкритий стандартний стадіон 105х68, розрахований на 1500 глядачів.

Спочатку клуб мав лише дитячі команди, але в листопаді 2020 року заявився до аматорського чемпіонату України 2020/21. Клуб дебютував на національному рівні 24 квітня 2021 року матчем проти «Олімпії» (Савинці), перемігши з рахунком 2:1.У червні 2021 року клуб отримав професіональний статус і був включений до Другої ліги.

Джерело: “Вікіпедія”. Фото: fclb.kiev.ua

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу