fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
6 Вересня, 2021, 13:18

Знайомтеся: наш наступний суперник АФСК «Київ»

Академія футболу-спортивний клуб «Київ» або АФСК «Київ» з сезону 2021/22 років виступає у Другій лізі чемпіонату України.

Клуб був заснований в 2017 році. При співпраці із київською ДЮСШ «Чемпіон» на основі групи вихованців 2001 року народження була сформована команда, яка взяла участь в Дитячо-юнацькій футбольній лізі України. Вона виступала у віковій групі U-19 під назвою «Чемпіон».

У 2020 році співпраця з ДЮСШ була припинена і клуб був перейменований в АФСК «Київ». Тоді ж команда взяла участь в чемпіонаті Києво-Святошинського району, а пізніше була заявлена ​​для участі в аматорському чемпіонаті України. У 2021 році клуб пройшов атестацію для участі в Другій лізі чемпіонату України.

Дебютну гру на професійному рівні клуб провів 25 липня 2021 року в Черкасах, зігравши внічию з місцевим «Дніпром» із рахунком 1:1. Перший гол команди АФСК «Київ» в професійних змаганнях забив Микола Вечурко.

В якості домашнього стадіону команди заявлений «Urban Sity Sport Arsenal» (колишній стадіон заводу «Арсенал») в Києві. На період його реконструкції клуб проводить домашні матчі на міському стадіоні у Вишневому.

За словами керівників клубу, АФСК – амбіційний, молодий проєкт, який має бажання та можливості стати третьою, альтернативною силою столичного футболу.

-Ми сповідуємо європейський підхід до виховання юних футболістів та ведення фінансово – господарської діяльності. Тому ми позиціонуємо себе, як український футбольний клуб нового типу. Ми прагнемо бути новаторами в системі клубної підготовки та фінансового «фейр-плей». Наша мета – самоокупний, привабливий бізнес-проєкт футбольного менеджменту, який стабільно готуватиме гравців європейського рівня, – інформують керівники клубу.

Нині команда АФСК «Київ». складається із молодих гравців, які розвиваються разом з клубом. Вийшовши з юнацького футболу, вона провели перший сезон в чемпіонаті України серед аматорів. За рік на дорослому рівні є певні досягнення: друге місце в першій лізі чемпіонату Києво-Святошинського району (2020), вихід у півфінал Меморіалу Олега Макарова (2021).

За матеріалами: «Вікіпедія», сторінка АФСК у «Фейсбуці»

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу