fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
26 Серпня, 2021, 13:42

Знайомтеся: наш найближчий суперник «Рубікон»

Візитка

«Рубікон» (Київ)

Півфіналіст меморіалу Макарова – 2019,

Чемпіон першості Києва 1 ліги 2018/19,

Переможець меморіалу Щанова – 2020

Чемпіон вищої ліги Києва – 2019/20

Володар Кубка Києва – 2019/20

Кращий результат виступів в чемпіонатах ААФУ: 6-е місце в сезоні 2019/20

З сезону 2020/21 «Рубікон» виступає у Другій лізі.

Кольори клубу:  чорно-білі.

 

ФК «Рубікон» заснований 6 березня 2017 року в Києві. Крім участі у всеукраїнських аматорських турнірах, також грав у першості та Чемпіонаті м. Києва. Лише за два сезони команда пройшла шлях від дебютанта міських змагань першої ліги до лідера чемпіонату обласної вищої ліги. В активі «Рубікону» золоті медалі Чемпіонату вищої ліги та Кубок міста, здобуті у сезоні 2019/2020 рр.

«Рубікон» протягом трьох сезонів – постійний учасник зимових турнірів Києва та Київської області.

У 2020 році команда стала переможцем Меморіалу Щанова.

Сьогоднішній суперник “Ниви” є одним із наймолодших клубів українського футболу. Це стосується і дати створення, і середнього віку футболістів (20,8 років). У минулому чемпіонаті клуб дебютував у професіоналах і фінішував на 11-й позиції серед 13-и учасників групи “А”. Очолює столичну команду 32-річний Віктор Курята, один із наймолодших тренерів серед усіх професійних українських команд.

Перед стартом нового чемпіонату “Рубікон” залишив Сергій Літовченко, який очолив “Олімпік”. Натомість Курята, який тренував “Рубікон” на старті минулого сезону (у перших п’яти турах), знову отримав посаду головного тренера (у весняній частині сезону 2020/2021 працював головним тренером «молодіжки» донецького «Олімпіка»).

Влітку у команді відбулись великі зміни. Головний тренер Літовченко та більшість футболістів синхронно стали гравцями першолігового «Олімпіка». Відповідно у «Рубіконі» залишилась переважно молодь. Серед новачків можна виділити ексгравців «Оболоні-2» Покойового та Коломійця, який став кращим голкіпером одного з попередніх турів Другої ліги.

Підготував Олег Семенов

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу