Знайомтесь: новоспечений гравець вінницької “Ниви” Андрій Маляренко

– Андрію, вітаю тебе у рядах вінницької “Ниви”. Що зумовило обрати саме цю команду?

— Дякую. Це був оптимальний варіант для мене. Тут грає мій брат, і мені завжди хотілось бути з ним в одній команді. Це команда мого рідного міста, тому обрав варіант саме з вінницькою “Нивою”.

Тут кваліфікований, дуже сильний тренер, команда з амбіціями.

– Яким був твій футбольний шлях до сьогоднішнього дня?

— До 13 років займався у Вінницькій СДЮШОР, де тренером був Валерій Базалицький. Потім 2 роки грав за Львівське училище фізичної культури («Карпати»). Після дитячого футболу, переїхав до Моршина, де 4 роки виступав за стрийську “Скалу”, яка й була моїм останнім клубом до переходу у “Ниву”.

– Яке твоє амплуа на футбольному полі? Які чинники найбільше вплинули на вибір?

— Правий або лівий нападник. З дитинства грав на атакуючих позиціях. І тренери завжди ставили на фланзі чи у нападі).

– В цьому сезоні ти двічі грав у складі “Скали” проти “Ниви”. При цьому за позицією в одному з матчів діяв персонально проти свого брата Ігора. Він на той момент, змушений був грати крайнього захисника. Які тоді емоції тебе переповнювали?

— Було незвично грати проти рідного брата в офіційному матчі. Емоції були змішані, але хотілось забити та принести користь своїй команді). Тепер буду робити все можливе, щоб допомагати «Ниві».

 – Проведемо паралель: який матч у цьому сезоні ти можеш занести собі в актив, а який в пасив?

— В актив – матч з “Буковиною”. Тоді вдалось забити та віддати гольову передачу. А в пасив – другий матч вінницькою “Нивою”. Тоді ми програли 3:1. Я не забив, хоча мав хороші моменти.

– Твій кумир на футбольному полі та, на твою думку, несправедливо забутий гравець в історії футболу?

— Кумира як такого немає. Є гравці, гра яких подобається – Неймар, Дуглас Коста).

Гравець, якого забули – Джовінко, який зараз грає в МЛС. Коли грав за «Ювентус», подобалось те, що він робить на футбольному полі. Але Джовінко сам винен: поїхав заробляти гроші, хоча міг підсилити будь-яку європейську команду.

– Традиційно декілька слів вболівальникам “Ниви”.

— Хочу сказати, що мене вразила підтримка вінницьких фанів. Тут люблять футбол і по-справжньому вболівають за свою команду! Будемо старатись радувати наших фанів перемогами та гарною грою. Вони цього заслуговують, як ніхто!

Текст для офіційного сайту клубу надано адміністрацією спільноти вболівальників “Ниви” в мережі «Вконтакте»