fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
8 Вересня, 2016, 18:09

«Жемчужина» (Одеса) – «Нива-В» (Вінниця) – 3:1. Коментар Юрія Солов’єнка

На cтарті поєдинку 8-го туру чемпіонату України з футболу в другій лізі наша команда мала гарний гольовий шанс. «Віч-на-віч» з кіпером «Жемчужини» вийшов новий форвард нивівців Михайло Костенко. Але воротарю господарів поля вдалося врятувати свою команду. В іншому випадку хід гри міг піти зовсім по-іншому.

Одесити згодом перехопили ініціативу. Вони двічі відзначились після розіграшу стандартів – кутових ударів. На 11-й хвилині рахунок відкрив Юрій Кравченко, а на 30-й хвилині його подвоїв Дмитро Поспєлов. Ще один «гол у роздягальню» після гострої атаки провів на 40-й хвилині Тарас Лазарович. 3:0 на користь одеситів – шок для Вінниці.

У другому таймі наші гравці додали в активності. Але забити вінничанам вдалося один гол. І лише на 90-й хвилині матчу – м’яч престижу провів Ярослав Браславський.

Таким чином «Жемчужина» залишається на 5-му місці турнірної таблиці (13 очок). «Нива-В», як і раніше, перебуває в середині пелетону, маючи в активі 10 очок.

– «Жемчужина» грала помітно сильніше нашої команди в першому таймі. Другий тайм ми виграли, але одного гола, забитого наприкінці зустрічі, виявилося недостатньо. Втім, ми не падаємо духом, ще не все втрачено. Будемо продовжувати боротися за високе місце в лізі, – прокоментував старший тренер «Ниви-В» Юрій Солов’єнко.

Наступний матч «Нива-В» проведе у вівторок, 13 вересня, вдома проти іншого середняка другої ліги «Кристала» (Херсон). Початок гри на СК «Нива» – 17.00.