Заключний матч сезону для вінницької “Ниви” судитиме Андрій Кошура із Чернівців

Комітет арбітрів Федерації футболу України (яка вже незабаром перейменується в Українську асоціацію футболу, згідно з нещодавнім рішенням Конгресу ФФУ), призначив арбітрів на матчі останнього, 27-го туру чемпіонату України у групі «А» Другої ліги.

Зокрема, зустріч “Поділля” (Хмельницький) – “Нива” (Вінниця), що відбудеться у суботу, 25 травня на полі СК «Поділля» у м. Хмельницькому й розпочнеться (як і усі матчі заключного туру) о 17.00, обслуговуватиме бригада суддів у такому складі:

Головний арбітр – Кошура А.В. (Чернівці)

Асистенти арбітра – Морозюк Б.М. (Івано-Франківськ), Кравченко Ю.С. (Львів)

Четвертий арбітр – Матковська М.В. (Хмельницький)

Спостерігач арбітражу / делегат ФФУ – Кисельов Р.О. (Суми)

В якості головного арбітра 32-річний чернівчанин Андрій Кошура працює на матчах команд Другої ліги з сезону 2017/18, а цієї суботи він проведе уже 29-й матч у кар’єрі арбітра професійних команд. У цих зустрічах А.Кошура виніс футболістам 86 попереджень (у середньому за гру – 3 «гірчичника»), але при цьому показав лише 1 червону картку.

Для вінницької “Ниви” цей арбітр досі був достатньо «фартовим». Адже, наприклад, цього сезону саме він обслуговував виїзну зустріч вінничан з житомирським “Поліссям”, у якому “Нива” здобула впевнену перемогу з рахунком 2:0. Цікаво, що у тому матчі А.Кошура показав гравцям обох команд трохи більше від своєї “норми” – чотири жовтих картки. Інші три матчі вінницької команди арбітр з Чернівців провів у минулому сезоні, і всі вони відбулися у Вінниці: “Нива” – “Скала” 1:1, “Нива” – “Арсенал-Київщина” 1:0 та “Нива” – “Агробізнес” 2:0.

Роман Буга