Футбольний клуб "Нива" Вінниця
4 Серпня, 2017, 10:25

Захисник «Ниви-В» Олександр Темерівський: «Мрію досягти вершин у футболі»

Візитка

Олександр Темерівський

Народився 26 січня 1988 р у Чернівцях.

Грав за: «Буковина» Чернівці (2006/07-08/09, 2013/14-2016/17) – 173 (4)+ кубок 5(0); «Спартакус» Шароволя (Польша) (2009/10) – 28 (2); «Мотор» Люблін (Польша) (2010/11-11/12) – 41 (5); «Карпати» Кути (2012) – 7 (5); «Сокіл» Угринів (2012) – 12 (3); «Маяк» Великий Кучурів (2013) – 2(0).

 

 – Саша, де народилися, як стали займатися футболом?

– Народився я у Чернівцях. У вісім років почав займатись футболом. Перший тренер Дашкевич Олексій Денисович.

 

Потім грав за юнаків, U -16, U -17. У 17 років підписав свій перший професійний контракт з чернівецькою «Буковиною».

– Як Ви оцінюєте свій початок у професійному футболі?

– Тоді ми грали у другій лізі. Я був ще молодий, набирався тільки досвіду та майстерності. Старші мені допомагали, підказували. Поступово набирав техніку та тактичне розуміння.

– Потім Ви почали грати у Польщі. Як там умови?

– У Шаровлі – то була третя непрофесійна ліга. Ми виграли того сезону перше місце, але тренер потім пішов у друголіговський «Мотор» і забрав з собою п’ятьох гравців, в тому числі і мене. Друга ліга у них, можливо, трішки сильніша за нашу. Але організаційні питання там вирішуються навага токраще. Там було все необхідне для футбольної кар’єри.

– Чому закінчили виступати у Польщі?

– Я не хотів покидати Польщу. Але як раз закінчився контракт та з візою були якісь непорозуміння, тому прийшлося їхати додому. Знову почав грати за «Буковину».

– Що не склалося в «Буковині» минулого сезону?

– Розпочали друге коло нормально. Набирали очки, не програвали. А потім пішов нефарт. Можливо, не вистачало в команді майстерності та техніки. По самовіддачі на бажанню до хлопців претензій не було. Просто не везло. У мене закінчувався вже контракт. До того ж в команді почалися фінансові проблеми. А тут знайомий запропонував попробувати себе у Вінниці. За чутками, там непогані умови та все стабільно, ось я і вирішив спробувати.

– Ви  вже кілька матчів відіграли у «Ниві-В». Що можете сказати?

– Я вважаю, що всі новачки чудово зіграли першу гру на кубок. А уже на домашній грі з Хмельницьким була чудова атмосфера, чудові вболівальники. І ми були налаштовані. Ми подолян, звичайно, переграли і мали перемагати. Але просто м’яч не йшов у ворота. Мені потім розповідали, що майже один в один була така сама гра наприкінці сезону в Хмельницькому. Було і видалення, і штанги, і удари. Все було, крім голу. Але я вважаю, що ми повинні просто забути – це вже минуло, це вже історія.

 – Кілька слів про вінницького вболівальника.

– Хороші вболівальники. Переживають за команду. Відвідуваність теж чудова.

– Поза футболом чим цікавитесь?

– Є багато хобі. Люблю відпочивати. Маю кохану дівчину.

 – Ваша мрія?

– Досягнути вершин у футбольній кар’єрі. А там далі буде видно, в чому я себе проявлю.

Матеріал надав Леонід Загоруйко

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу